Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 37-BJB-8 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 37-BJB-8.
Schademelding maken voor 37-BJB-8? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 37-BJB-8 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 37-BJB-8. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 37-BJB-8 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.503 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
MERCEDES-BENZ ACTROS
Algemene informatie
| Kenteken | 37-BJB-8 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ACTROS |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 16-01-2017 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 310 kW / 422 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 04-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 310 kW / 422 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12809cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK gekeurd op: 18-12-2024 om 12:09
| Aandachtspunt 1 Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-11-2024 om 16:01
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 5 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| Aandachtspunt 7 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 8 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 01-11-2024 om 08:23
| Aandachtspunt 1 Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-09-2023 om 11:30
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 28-10-2022 om 14:49
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-11-2021 om 13:40
| Aandachtspunt 1 Onderdeel gasveersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 2 Wiel of band niet goed afgeschermd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-10-2020 om 12:07
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-10-2019 om 13:25
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
APK goedgekeurd op: 29-10-2018 om 13:43
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-11-2017 om 13:22
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 08-05-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 37-BJB-8 | Ja |
|
Omschrijving Het automatische remsysteem kan een niet-gevaarlijke omgeving als gevaarlijk herkennen. Mogelijk gevolg Het onnodig en onverwacht remmen van het voertuig. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 44.643 |
|
Omschrijving De achteras(sen) zijn mogelijk onjuist gelast. Hierdoor kan er scheurvorming in de achteras(sen) ont Mogelijk gevolg De achteras kan breken. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 35.359 |
|
Omschrijving De bout van de schakelarretering van de naschakelgroep kan losraken. Als gevolg wordt de weg van de Mogelijk gevolg Schakelklachten tot niet meer kunnen overschakelen van de naschakelgroep en uitvallen van de aandrij Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 15.560 |
|
Omschrijving De vertanding op de stuuras is mogelijk onvoldoende diep uitgevoerd. Hierdoor is de stuuras onvoldoe Mogelijk gevolg Doorslippen van de verbinding tussen stuurkolom en stuuras. Hierdoor kan het voertuig minder goed of Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 7.339 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 624 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 7963 kg |
| Massa ledig voertuig | 7863 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 16-01-2017 |
| Eerste afgifte in Nederland | 16-01-2017 |
| Laatste tenaamstelling | 19-01-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten