Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 34-BR-FF de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 34-BR-FF.
Schademelding maken voor 34-BR-FF? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 34-BR-FF zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 34-BR-FF. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 34-BR-FF zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 161.798 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
MERCEDES-BENZ 163 ML 270 CDI
Algemene informatie
| Kenteken | 34-BR-FF |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 163 ML 270 CDI |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 08-10-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 13-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2685cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-12-2025 om 11:25
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-01-2025 om 14:33
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-12-2023 om 15:52
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-12-2022 om 15:53
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting elektronische stuurbekrachtiging gee |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-12-2021 om 16:39
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-01-2021 om 15:45
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 4 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-01-2020 om 15:38
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-12-2018 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-01-2018 om 16:21
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-02-2017 om 11:53
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Accu aanhangwagen ondeugdelijk bevestigd |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 26-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 34-BR-FF | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 183 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 155 mm |
| Spoorbreedte achter | 155 mm |
| Massa rijklaar | 2175 kg |
| Massa ledig voertuig | 2075 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-10-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-10-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 19-01-2010 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten