Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 30-LK-HK de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 30-LK-HK.
Schademelding maken voor 30-LK-HK? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 30-LK-HK zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 30-LK-HK. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 30-LK-HK zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 157.079 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
MERCEDES-BENZ E 320 CDI
Algemene informatie
| Kenteken | 30-LK-HK |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 320 CDI |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 31-01-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| 0-100km/h | 7,7 seconden |
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Transmissie | 5 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 12-07-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 150 kW / 204 PK bij 4200 rpm |
| Koppel | 500 Nm bij 1800 rpm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3222cc |
| Verbruik stad | 9.4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5.4 l/100km |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
| Zuinigheidslabel | D |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-07-2024 om 10:10
| Aandachtspunt 1 Roestschadereparatie ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Roestschade as, wielgeleidingselement of reactiestang |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Verlichting asymmetrisch t.o.v. het midden |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-05-2023 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 7 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-04-2022 om 14:10
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-04-2021 om 11:42
| Aandachtspunt 1 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 2 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-04-2020 om 14:26
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-04-2019 om 16:46
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-03-2018 om 15:55
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 28-03-2017 om 14:30
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK gekeurd op: 04-04-2016 om 11:12
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 26-02-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 6 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 26-02-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 6 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 30-LK-HK | Ja |
|
Omschrijving De lijmverbinding tussen het glaspaneel en het frame van het schuifdak voldoet mogelijk niet aan de Mogelijk gevolg Het glaspaneel kan volledig losraken van het voertuig. Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.574.405 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4818 mm |
| Voertuig breedte | 1822 mm |
| Voertuig hoogte | 1452 mm |
| Wielbasis | 2854 mm |
| Spoorbreedte voor | 1559 mm |
| Spoorbreedte achter | 1559 mm |
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 100 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Maximale kogeldruk | 84 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-01-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-01-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 12-02-2025 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 225/55VR16 |
|
225
55V
R16
|
|
| Achterbanden | 225/55VR16 |
|
225
55V
R16
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (225) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (55V) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R16) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 16" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten