Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 27-FD-FB de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 27-FD-FB.
Schademelding maken voor 27-FD-FB? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 27-FD-FB zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 27-FD-FB. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 27-FD-FB zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.776 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.911)
- - PEUGEOT(196.892)
- - RENAULT(189.067)
- - OPEL(183.098)
- - FORD(183.050)
- - TOYOTA(169.858)
- - MERCEDES-BENZ(164.776)
- - BMW(155.464)
- - AUDI(129.303)
- - VOLVO(114.287)
- - KIA(110.433)
- - CITROEN(109.744)
- - FIAT(89.615)
- - HYUNDAI(79.285)
- - SEAT(70.520)
- - SKODA(68.132)
- - NISSAN(67.281)
- - SUZUKI(65.534)
- - MAZDA(48.493)
- - MINI(45.657)
- - MITSUBISHI(33.749)
- - DACIA(18.626)
- - TESLA(18.284)
- - HONDA(16.532)
- - LAND ROVER(16.464)
- - CHEVROLET(15.722)
- - PORSCHE(14.890)
- - LYNK&CO(14.250)
- - ALFA ROMEO(13.474)
- - DAIHATSU(9.632)
- - JEEP(9.458)
- - LEXUS(8.920)
- - SAAB(6.519)
- - CUPRA(6.389)
- - MG(5.903)
- - JAGUAR(5.826)
- - SUBARU(5.211)
- - SMART(4.670)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.816)
MERCEDES-BENZ CLK 200
Algemene informatie
| Kenteken | 27-FD-FB |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLK 200 |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 17-02-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 100 kW / 136 PK |
| 0-100km/h | 11,0 seconden |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 09-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 100 kW / 136 PK bij 5500 rpm |
| Koppel | 190 Nm bij 3700 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998cc |
| Verbruik stad | 13.4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.1 l/100km |
| CO2-uitstoot | 222 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-10-2024 om 14:55
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting stabilisatiecontrolesysteem geeft de |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-06-2023 om 12:18
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-05-2022 om 14:19
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging bedrijfsrem slecht (< 50% awet) |
| Aandachtspunt 3 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting stabilisatiecontrolesysteem geeft de |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-05-2021 om 15:54
| Aandachtspunt 1 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-03-2020 om 16:03
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-05-2019 om 10:22
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Veerschotel, -hand gescheurd |
APK afgekeurd op: 07-05-2019 om 12:04
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Lambdawaarde wijkt af |
| Aandachtspunt 4 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 6 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 7 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 8 Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt 9 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 10 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 11 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 12 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 13 Mistlicht werkt niet |
| Aandachtspunt 14 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 15 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 08-05-2018 om 16:55
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 25-07-2017 om 15:32
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 24-04-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 13 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 27-FD-FB | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4567 mm |
| Voertuig breedte | 1722 mm |
| Voertuig hoogte | 1371 mm |
| Wielbasis | 2690 mm |
| Spoorbreedte voor | 1505 mm |
| Spoorbreedte achter | 1505 mm |
| Massa rijklaar | 1375 kg |
| Massa ledig voertuig | 1275 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 100 kg |
| Aanhanger ongeremd | 685 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 17-02-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 17-02-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 01-04-2025 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 205/55HR16 |
|
205
55H
R16
|
|
| Achterbanden | 205/55HR16 |
|
205
55H
R16
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (205) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (55H) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R16) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 16" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten