Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 22-BPS-6 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 22-BPS-6.
Schademelding maken voor 22-BPS-6? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 22-BPS-6 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 22-BPS-6. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 22-BPS-6 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 161.592 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(353.656)
- - PEUGEOT(193.036)
- - RENAULT(185.443)
- - OPEL(179.658)
- - FORD(179.151)
- - TOYOTA(166.330)
- - MERCEDES-BENZ(161.592)
- - BMW(152.341)
- - AUDI(126.705)
- - VOLVO(111.899)
- - KIA(108.025)
- - CITROEN(107.603)
- - FIAT(87.817)
- - HYUNDAI(77.663)
- - SEAT(69.131)
- - SKODA(66.600)
- - NISSAN(65.999)
- - SUZUKI(64.230)
- - MAZDA(47.364)
- - MINI(44.706)
- - MITSUBISHI(33.039)
- - DACIA(18.242)
- - TESLA(18.025)
- - LAND ROVER(16.181)
- - HONDA(16.166)
- - CHEVROLET(15.446)
- - PORSCHE(14.618)
- - LYNK&CO(13.924)
- - ALFA ROMEO(13.224)
- - DAIHATSU(9.461)
- - JEEP(9.256)
- - LEXUS(8.740)
- - SAAB(6.396)
- - CUPRA(6.148)
- - MG(5.756)
- - JAGUAR(5.731)
- - SUBARU(5.115)
- - SMART(4.592)
- - IVECO(3.774)
- - DODGE(3.759)
MERCEDES-BENZ ECONIC
Algemene informatie
| Kenteken | 22-BPS-6 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ECONIC |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-08-2020 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 200 kW / 272 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 19-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 200 kW / 272 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 7698cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-08-2025 om 13:59
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-08-2024 om 15:47
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 29-11-2023 om 09:41
| Aandachtspunt 1 Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten |
| Aandachtspunt 2 Fout in bewegingsgegevens |
| Aandachtspunt 3 Poging tot inbreuk op de beveiliging |
APK goedgekeurd op: 30-08-2023 om 12:00
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-09-2022 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 11-08-2021 om 11:14
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 22-BPS-6 | Ja |
|
Omschrijving De kabelschoen kan mogelijk bij de montagebout van de massakabel breken. Mogelijk gevolg Een breuk van de kabelschoen van de massakabel kan ertoe leiden dat de motorregeleenheid geen massaverbinding meer heeft. De motor slaat af en kan mogelijk niet opnieuw worden gestart. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal preventief controleren of de kabelboom spanningsvrij is gemonteerd, zo nodig de ligging corrigeren en de bevestigingsbout met het voorgeschreven aanhaalmoment natrekken. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 5.437 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 866 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 9210 kg |
| Massa ledig voertuig | 9110 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-08-2020 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-08-2020 |
| Laatste tenaamstelling | 03-05-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten