Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 21-BJP-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 21-BJP-9.
Schademelding maken voor 21-BJP-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 21-BJP-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 21-BJP-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 21-BJP-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.503 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
MERCEDES-BENZ ACTROS
Algemene informatie
| Kenteken | 21-BJP-9 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ACTROS |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 14-06-2017 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 290 kW / 395 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 14-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 290 kW / 395 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10677cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-05-2025 om 12:12
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer niet juist aangebracht |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-05-2024 om 12:43
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 23-05-2023 om 09:38
| Aandachtspunt 1 Gegevens installatieplaat niet te lezen |
| Aandachtspunt 2 Verzegeling bewegingssensor |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-05-2023 om 10:19
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-05-2022 om 12:10
| Aandachtspunt 1 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Retroreflector ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-05-2021 om 16:45
| Aandachtspunt 1 Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
APK goedgekeurd op: 23-04-2020 om 16:22
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-05-2019 om 13:54
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| Aandachtspunt 4 Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-05-2018 om 14:31
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 05-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 21-BJP-9 | Ja |
|
Omschrijving De bout van de schakelarretering van de naschakelgroep kan losraken. Als gevolg wordt de weg van de Mogelijk gevolg Schakelklachten tot niet meer kunnen overschakelen van de naschakelgroep en uitvallen van de aandrij Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 15.560 |
|
Omschrijving Het drijfgas van de airbag is mogelijk door een langdurige blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast zijn, hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. Mogelijk gevolg Bij activatie van de airbag kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de airbag. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 72.454 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 862 mm |
| Voertuig breedte | 251 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 490 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 11525 kg |
| Massa ledig voertuig | 11425 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 14-06-2017 |
| Eerste afgifte in Nederland | 14-06-2017 |
| Laatste tenaamstelling | 16-06-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten