Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 18-BT-RS de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 18-BT-RS.
Schademelding maken voor 18-BT-RS? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 18-BT-RS zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 18-BT-RS. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 18-BT-RS zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 161.592 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(353.656)
- - PEUGEOT(193.036)
- - RENAULT(185.443)
- - OPEL(179.658)
- - FORD(179.151)
- - TOYOTA(166.330)
- - MERCEDES-BENZ(161.592)
- - BMW(152.341)
- - AUDI(126.705)
- - VOLVO(111.899)
- - KIA(108.025)
- - CITROEN(107.603)
- - FIAT(87.817)
- - HYUNDAI(77.663)
- - SEAT(69.131)
- - SKODA(66.600)
- - NISSAN(65.999)
- - SUZUKI(64.230)
- - MAZDA(47.364)
- - MINI(44.706)
- - MITSUBISHI(33.039)
- - DACIA(18.242)
- - TESLA(18.025)
- - LAND ROVER(16.181)
- - HONDA(16.166)
- - CHEVROLET(15.446)
- - PORSCHE(14.618)
- - LYNK&CO(13.924)
- - ALFA ROMEO(13.224)
- - DAIHATSU(9.461)
- - JEEP(9.256)
- - LEXUS(8.740)
- - SAAB(6.396)
- - CUPRA(6.148)
- - MG(5.756)
- - JAGUAR(5.731)
- - SUBARU(5.115)
- - SMART(4.592)
- - IVECO(3.774)
- - DODGE(3.759)
MERCEDES-BENZ 639 VITO 111 CDI
Algemene informatie
| Kenteken | 18-BT-RS |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 639 VITO 111 CDI |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 28-06-2005 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 19-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2148cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 19-03-2025 om 15:26
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting stabilisatiecontrolesysteem geeft de |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-03-2025 om 16:55
| Aandachtspunt 1 Tellerstand wijkt >500 km af t.o.v. voertuig |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-02-2024 om 14:27
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Band bevat uitstekend metalen element |
APK goedgekeurd op: 17-03-2023 om 13:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 22-02-2022 om 16:59
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-03-2021 om 14:24
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-03-2020 om 13:19
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-03-2019 om 16:45
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 28-02-2018 om 13:22
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-03-2017 om 15:28
| Aandachtspunt 1 Brandstofsysteem lekt |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 3 Verplicht licht/retroreflector niet vlgs voorschrift |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 18-BT-RS | Ja |
|
Omschrijving De bestuurdersairbag kan een defecte gasgenerator van Takata bevatten. Deze kan in bepaalde klimaatomstandigheden een chemische verandering ondergaan. Mogelijk gevolg Bij een ongeval kan de gasgenerator scheuren door verhoogde druk waardoor metalen delen vrijkomen. Dit kan de werking van de airbag verhinderen en leiden tot verwonding van inzittenden. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag kosteloos vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 161.100 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 191 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 163 mm |
| Spoorbreedte achter | 163 mm |
| Massa rijklaar | 1870 kg |
| Massa ledig voertuig | 1770 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 28-06-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 28-06-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 06-03-2015 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten