Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 11-GDV-2 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 11-GDV-2.
Schademelding maken voor 11-GDV-2? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 11-GDV-2 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 11-GDV-2. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 11-GDV-2 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 165.313 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(362.228)
- - PEUGEOT(197.542)
- - RENAULT(189.687)
- - OPEL(183.746)
- - FORD(183.702)
- - TOYOTA(170.510)
- - MERCEDES-BENZ(165.313)
- - BMW(155.985)
- - AUDI(129.770)
- - VOLVO(114.700)
- - KIA(110.923)
- - CITROEN(110.086)
- - FIAT(89.908)
- - HYUNDAI(79.544)
- - SEAT(70.759)
- - SKODA(68.407)
- - NISSAN(67.544)
- - SUZUKI(65.764)
- - MAZDA(48.665)
- - MINI(45.813)
- - MITSUBISHI(33.854)
- - DACIA(18.685)
- - TESLA(18.334)
- - HONDA(16.593)
- - LAND ROVER(16.518)
- - CHEVROLET(15.772)
- - PORSCHE(14.928)
- - LYNK&CO(14.306)
- - ALFA ROMEO(13.511)
- - DAIHATSU(9.666)
- - JEEP(9.499)
- - LEXUS(8.953)
- - SAAB(6.541)
- - CUPRA(6.422)
- - MG(5.929)
- - JAGUAR(5.848)
- - SUBARU(5.233)
- - SMART(4.690)
- - IVECO(3.872)
- - DODGE(3.822)
MERCEDES-BENZ C 320 CDI 4MATIC
Algemene informatie
| Kenteken | 11-GDV-2 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 320 CDI 4MATIC |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 06-06-2008 |
| Nieuwprijs | € 84.926 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 165 kW / 225 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-09-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 165 kW / 225 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987cc |
| Verbruik stad | 10.4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.3 l/100km |
| CO2-uitstoot | 205 g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-10-2024 om 11:59
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-09-2023 om 13:39
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem bevat emissiegerelateerde fouten |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 29-04-2022 om 13:39
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-06-2021 om 14:53
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
APK goedgekeurd op: 05-06-2020 om 11:05
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 14-06-2019 om 08:53
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 28-05-2019 om 13:13
| Aandachtspunt 1 Roestschade frame, voor- of achtervork |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-06-2018 om 08:51
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-06-2017 om 13:08
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 02-06-2017 om 14:17
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 06-02-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 2 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 29-12-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 26-12-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 21-12-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 11-GDV-2 | Ja |
|
Omschrijving Er kan corrosie optreden in het airbag-stuurapparaat. Hierdoor kunnen in het stuurapparaat storingen Mogelijk gevolg Indien een storing optreedt kunnen de airbags, de gordelspanners en de crashsensoren gedeactiveerd w Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 308.141 |
|
Omschrijving Het drijfgas van de bestuurders en passagiersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. Mogelijk gevolg Bij activatie van de airbags kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbags niet gegarandeerd. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zullen de bestuurdersairbag en passagiersairbag worden vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 557.209 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 276 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 155 mm |
| Massa rijklaar | 1810 kg |
| Massa ledig voertuig | 1710 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 06-06-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 06-06-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 30-12-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten