Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 10-BBB-1 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 10-BBB-1.
Schademelding maken voor 10-BBB-1? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 10-BBB-1 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 10-BBB-1. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 10-BBB-1 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 157.079 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 L
Algemene informatie
| Kenteken | 10-BBB-1 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ATEGO 1218 L |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-07-2012 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-07-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4249cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-06-2025 om 13:33
| Aandachtspunt 1 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Wiel of band niet goed afgeschermd |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-06-2024 om 14:00
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 25-06-2024 om 13:30
| Aandachtspunt 1 Verzegeling bewegingssensor |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2023 om 13:42
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-07-2022 om 11:38
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Blokkering gordel werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-07-2021 om 10:54
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-07-2020 om 13:47
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-05-2019 om 10:15
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-07-2018 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-07-2017 om 11:01
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 03-03-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 10-BBB-1 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 922 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 7660 kg |
| Massa ledig voertuig | 7560 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-07-2012 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-07-2012 |
| Laatste tenaamstelling | 23-07-2012 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten