Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 07-BJR-6 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 07-BJR-6.
Schademelding maken voor 07-BJR-6? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 07-BJR-6 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 07-BJR-6. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 07-BJR-6 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.776 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.911)
- - PEUGEOT(196.892)
- - RENAULT(189.067)
- - OPEL(183.098)
- - FORD(183.050)
- - TOYOTA(169.858)
- - MERCEDES-BENZ(164.776)
- - BMW(155.464)
- - AUDI(129.303)
- - VOLVO(114.287)
- - KIA(110.433)
- - CITROEN(109.744)
- - FIAT(89.615)
- - HYUNDAI(79.285)
- - SEAT(70.520)
- - SKODA(68.132)
- - NISSAN(67.281)
- - SUZUKI(65.534)
- - MAZDA(48.493)
- - MINI(45.657)
- - MITSUBISHI(33.749)
- - DACIA(18.626)
- - TESLA(18.284)
- - HONDA(16.532)
- - LAND ROVER(16.464)
- - CHEVROLET(15.722)
- - PORSCHE(14.890)
- - LYNK&CO(14.250)
- - ALFA ROMEO(13.474)
- - DAIHATSU(9.632)
- - JEEP(9.458)
- - LEXUS(8.920)
- - SAAB(6.519)
- - CUPRA(6.389)
- - MG(5.903)
- - JAGUAR(5.826)
- - SUBARU(5.211)
- - SMART(4.670)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.816)
MERCEDES-BENZ ATEGO
Algemene informatie
| Kenteken | 07-BJR-6 |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ATEGO |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 27-06-2017 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 27-06-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 5132cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-05-2024 om 11:35
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Lijnmarkering ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-06-2023 om 16:19
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-05-2022 om 11:35
| Aandachtspunt 1 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 17-06-2021 om 16:14
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 08-06-2020 om 14:00
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 11-06-2019 om 13:18
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-06-2018 om 14:41
| Aandachtspunt 1 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 24-04-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 07-BJR-6 | Ja |
|
Omschrijving Het automatische remsysteem kan een niet-gevaarlijke omgeving als gevaarlijk herkennen. Mogelijk gevolg Het onnodig en onverwacht remmen van het voertuig. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 44.643 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 805 mm |
| Voertuig breedte | 240 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 422 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 5715 kg |
| Massa ledig voertuig | 5615 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 27-06-2017 |
| Eerste afgifte in Nederland | 27-06-2017 |
| Laatste tenaamstelling | 27-02-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten