Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MERCEDES-BENZ met kenteken: 01-TK-GN de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MERCEDES-BENZ rapport van 01-TK-GN.
Schademelding maken voor 01-TK-GN? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 01-TK-GN zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 01-TK-GN. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 01-TK-GN zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MERCEDES-BENZ.
Wij hebben 164.970 MERCEDES-BENZ meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
MERCEDES-BENZ A 180 CDI
Algemene informatie
| Kenteken | 01-TK-GN |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 180 CDI |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 13-10-2006 |
| Nieuwprijs | € 32.570 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 30-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1992cc |
| Verbruik stad | 6.6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.7 l/100km |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Zuinigheidslabel | D |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-10-2024 om 13:59
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-10-2023 om 14:17
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 2 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
APK goedgekeurd op: 07-09-2022 om 13:26
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2021 om 09:30
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
APK goedgekeurd op: 20-10-2020 om 10:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-09-2019 om 14:51
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
APK goedgekeurd op: 30-10-2018 om 09:00
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2017 om 15:49
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem bevat emissiegerelateerde fouten |
| Aandachtspunt 2 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
APK goedgekeurd op: 18-10-2016 om 14:02
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 13-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 14 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 01-TK-GN | Ja |
|
Omschrijving Het drijfgas van de airbag is mogelijk door een langdurige blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast zijn, hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren Mogelijk gevolg Bij activatie van de passagiersairbag kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen en mogelijk de passagiers verwonden. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zullen wij de bestuurders airbag vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 17.126 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 384 mm |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 257 mm |
| Spoorbreedte voor | 156 mm |
| Spoorbreedte achter | 155 mm |
| Massa rijklaar | 1345 kg |
| Massa ledig voertuig | 1245 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 645 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 13-10-2006 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-10-2006 |
| Laatste tenaamstelling | 01-03-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten