Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MAZDA met kenteken: LB-VN-82 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MAZDA rapport van LB-VN-82.
Schademelding maken voor LB-VN-82? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor LB-VN-82 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met LB-VN-82. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor LB-VN-82 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MAZDA.
Wij hebben 48.921 MAZDA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(363.908)
- - PEUGEOT(198.509)
- - RENAULT(190.569)
- - OPEL(184.548)
- - FORD(184.534)
- - TOYOTA(171.323)
- - MERCEDES-BENZ(166.026)
- - BMW(156.669)
- - AUDI(130.353)
- - VOLVO(115.252)
- - KIA(111.520)
- - CITROEN(110.567)
- - FIAT(90.296)
- - HYUNDAI(79.891)
- - SEAT(71.100)
- - SKODA(68.730)
- - NISSAN(67.853)
- - SUZUKI(66.110)
- - MAZDA(48.921)
- - MINI(46.034)
- - MITSUBISHI(34.008)
- - DACIA(18.782)
- - TESLA(18.380)
- - HONDA(16.688)
- - LAND ROVER(16.586)
- - CHEVROLET(15.831)
- - PORSCHE(14.996)
- - LYNK&CO(14.390)
- - ALFA ROMEO(13.568)
- - DAIHATSU(9.701)
- - JEEP(9.544)
- - LEXUS(9.003)
- - SAAB(6.572)
- - CUPRA(6.479)
- - MG(5.967)
- - JAGUAR(5.863)
- - SUBARU(5.257)
- - SMART(4.708)
- - IVECO(3.884)
- - DODGE(3.835)
MAZDA 323 HATCHBACK 1.5I LX AUT
Algemene informatie
| Kenteken | LB-VN-82 |
| Merk | MAZDA |
| Model | 323 HATCHBACK 1.5I LX AUT |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 07-03-1995 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 65 kW / 89 PK |
| 0-100km/h | 11,8 seconden |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 14-03-2027 |
Motor en milieu
| Vermogen | 65 kW / 89 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1489cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-03-2025 om 11:50
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 14-03-2024 om 14:58
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 08-03-2023 om 16:44
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2022 om 14:08
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-02-2021 om 15:21
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 11-03-2020 om 13:22
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 05-03-2019 om 12:41
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 06-03-2018 om 14:12
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 13-02-2018 om 14:29
| Aandachtspunt 1 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-12-2016 om 16:00
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 25-11-2016 om 14:22
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 4 Onvoldoende remvoering aanwezig |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 6 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 24-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 5 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken LB-VN-82 | Ja |
|
Omschrijving Sluiting in de contactschakelaar als gevolg van carbonisatie van overtollig vet op de electrische co Mogelijk gevolg Rookvorming met het risico op brandgevaar. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.475.913 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 146 mm |
| Massa rijklaar | 1180 kg |
| Massa ledig voertuig | 1080 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-03-1995 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-03-1995 |
| Laatste tenaamstelling | 19-11-2008 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten