Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MAN met kenteken: 41-BZJ-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MAN rapport van 41-BZJ-9.
Schademelding maken voor 41-BZJ-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 41-BZJ-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 41-BZJ-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 41-BZJ-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MAN.
- - VOLKSWAGEN(362.228)
- - PEUGEOT(197.542)
- - RENAULT(189.687)
- - OPEL(183.746)
- - FORD(183.702)
- - TOYOTA(170.510)
- - MERCEDES-BENZ(165.313)
- - BMW(155.985)
- - AUDI(129.770)
- - VOLVO(114.700)
- - KIA(110.923)
- - CITROEN(110.086)
- - FIAT(89.908)
- - HYUNDAI(79.544)
- - SEAT(70.759)
- - SKODA(68.407)
- - NISSAN(67.544)
- - SUZUKI(65.764)
- - MAZDA(48.665)
- - MINI(45.813)
- - MITSUBISHI(33.854)
- - DACIA(18.685)
- - TESLA(18.334)
- - HONDA(16.593)
- - LAND ROVER(16.518)
- - CHEVROLET(15.772)
- - PORSCHE(14.928)
- - LYNK&CO(14.306)
- - ALFA ROMEO(13.511)
- - DAIHATSU(9.666)
- - JEEP(9.499)
- - LEXUS(8.953)
- - SAAB(6.541)
- - CUPRA(6.422)
- - MG(5.929)
- - JAGUAR(5.848)
- - SUBARU(5.233)
- - SMART(4.690)
- - IVECO(3.872)
- - DODGE(3.822)
MAN TGX
Algemene informatie
| Kenteken | 41-BZJ-9 |
| Merk | MAN |
| Model | TGX |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-12-2024 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 471 kW / 642 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 09-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 471 kW / 642 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 15256cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 09-01-2025 om 13:37
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 09-01-2025 om 12:26
| Aandachtspunt 1 Gegevens installatieplaat niet te lezen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 19-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 41-BZJ-9 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 932 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 645 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 13082 kg |
| Massa ledig voertuig | 12982 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-12-2024 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-12-2024 |
| Laatste tenaamstelling | 20-12-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten