Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze MAN met kenteken: 10-BKP-2 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide MAN rapport van 10-BKP-2.
Schademelding maken voor 10-BKP-2? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 10-BKP-2 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 10-BKP-2. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 10-BKP-2 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze MAN.
- - VOLKSWAGEN(354.868)
- - PEUGEOT(193.715)
- - RENAULT(186.049)
- - OPEL(180.293)
- - FORD(179.836)
- - TOYOTA(166.947)
- - MERCEDES-BENZ(162.122)
- - BMW(152.917)
- - AUDI(127.153)
- - VOLVO(112.329)
- - KIA(108.371)
- - CITROEN(107.994)
- - FIAT(88.144)
- - HYUNDAI(77.914)
- - SEAT(69.348)
- - SKODA(66.827)
- - NISSAN(66.250)
- - SUZUKI(64.449)
- - MAZDA(47.589)
- - MINI(44.890)
- - MITSUBISHI(33.175)
- - DACIA(18.307)
- - TESLA(18.073)
- - HONDA(16.230)
- - LAND ROVER(16.224)
- - CHEVROLET(15.510)
- - PORSCHE(14.675)
- - LYNK&CO(13.984)
- - ALFA ROMEO(13.281)
- - DAIHATSU(9.502)
- - JEEP(9.279)
- - LEXUS(8.762)
- - SAAB(6.430)
- - CUPRA(6.181)
- - MG(5.790)
- - JAGUAR(5.751)
- - SUBARU(5.131)
- - SMART(4.606)
- - IVECO(3.782)
- - DODGE(3.768)
MAN TGL
Algemene informatie
| Kenteken | 10-BKP-2 |
| Merk | MAN |
| Model | TGL |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 01-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 118 kW / 161 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 118 kW / 161 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4580cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-01-2026 om 15:55
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-02-2025 om 11:41
| Aandachtspunt 1 Hydraulisch besturingssysteem lekt |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-01-2024 om 10:30
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-01-2023 om 13:36
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-02-2022 om 12:12
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-02-2021 om 16:17
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-02-2020 om 16:05
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-02-2019 om 16:01
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 10-BKP-2 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 812 mm |
| Voertuig breedte | 254 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 6270 kg |
| Massa ledig voertuig | 6170 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 01-03-2018 |
| Eerste afgifte in Nederland | 01-03-2018 |
| Laatste tenaamstelling | 02-03-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten