Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze LAND ROVER met kenteken: TN-BT-33 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide LAND ROVER rapport van TN-BT-33.
Schademelding maken voor TN-BT-33? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor TN-BT-33 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met TN-BT-33. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor TN-BT-33 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze LAND ROVER.
Wij hebben 16.418 LAND ROVER meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
LAND ROVER RANGE ROVER
Algemene informatie
| Kenteken | TN-BT-33 |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER |
| Kleur | Groen |
| Bouwjaar | 29-05-1998 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 166 kW / 226 PK |
| 0-100km/h | 9,9 seconden |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 166 kW / 226 PK bij 4750 rpm |
| Koppel | 377 Nm bij 3000 rpm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4554cc |
| Verbruik stad | 22.9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 12.4 l/100km |
| CO2-uitstoot | 414 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-05-2025 om 13:36
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Wiellager te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Remslang schuurt langs enig deel |
APK goedgekeurd op: 10-04-2024 om 16:06
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 31-03-2023 om 11:56
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd op: 18-03-2022 om 10:33
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-02-2021 om 14:58
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 5 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 6 Mistlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd op: 05-02-2020 om 15:51
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 06-12-2018 om 12:26
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 03-10-2017 om 13:48
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-09-2016 om 12:32
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 12-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken TN-BT-33 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4713 mm |
| Voertuig breedte | 1889 mm |
| Voertuig hoogte | 1817 mm |
| Wielbasis | 2745 mm |
| Spoorbreedte voor | 1540 mm |
| Spoorbreedte achter | 1540 mm |
| Massa rijklaar | 2100 kg |
| Massa ledig voertuig | 2000 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 75 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Maximale kogeldruk | 150 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | star |
| Wielophanging achter | star |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven, 297 mm |
| Remmen achter | schijven, 304 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-05-1998 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-05-1998 |
| Laatste tenaamstelling | 20-01-2017 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 255/65R16 |
|
255
65
R16
|
|
| Achterbanden | 255/65R16 |
|
255
65
R16
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (255) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (65) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R16) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 16" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten