Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze LAND ROVER met kenteken: NZ-LJ-94 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide LAND ROVER rapport van NZ-LJ-94.
Schademelding maken voor NZ-LJ-94? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor NZ-LJ-94 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met NZ-LJ-94. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor NZ-LJ-94 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze LAND ROVER.
Wij hebben 16.593 LAND ROVER meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.082)
- - PEUGEOT(198.612)
- - RENAULT(190.644)
- - OPEL(184.624)
- - FORD(184.613)
- - TOYOTA(171.410)
- - MERCEDES-BENZ(166.099)
- - BMW(156.730)
- - AUDI(130.411)
- - VOLVO(115.292)
- - KIA(111.559)
- - CITROEN(110.615)
- - FIAT(90.343)
- - HYUNDAI(79.912)
- - SEAT(71.125)
- - SKODA(68.756)
- - NISSAN(67.885)
- - SUZUKI(66.142)
- - MAZDA(48.938)
- - MINI(46.056)
- - MITSUBISHI(34.017)
- - DACIA(18.787)
- - TESLA(18.383)
- - HONDA(16.699)
- - LAND ROVER(16.593)
- - CHEVROLET(15.842)
- - PORSCHE(15.004)
- - LYNK&CO(14.392)
- - ALFA ROMEO(13.572)
- - DAIHATSU(9.703)
- - JEEP(9.546)
- - LEXUS(9.005)
- - SAAB(6.573)
- - CUPRA(6.482)
- - MG(5.971)
- - JAGUAR(5.867)
- - SUBARU(5.259)
- - SMART(4.710)
- - IVECO(3.886)
- - DODGE(3.837)
LAND ROVER DISCOVERY V8I
Algemene informatie
| Kenteken | NZ-LJ-94 |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DISCOVERY V8I |
| Kleur | Groen |
| Bouwjaar | 09-05-1996 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 134 kW / 183 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 02-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 134 kW / 183 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3948cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-08-2025 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-08-2024 om 15:50
| Aandachtspunt 1 Verlichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-07-2023 om 16:54
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-07-2022 om 16:39
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 4 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd op: 02-07-2021 om 16:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-07-2020 om 15:47
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers ontbreken |
APK goedgekeurd op: 07-06-2019 om 15:56
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 28-06-2018 om 15:13
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 14-12-2016 om 09:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 04-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken NZ-LJ-94 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 254 mm |
| Spoorbreedte voor | 149 mm |
| Spoorbreedte achter | 149 mm |
| Massa rijklaar | 1924 kg |
| Massa ledig voertuig | 1824 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 09-05-1996 |
| Eerste afgifte in Nederland | 09-05-1996 |
| Laatste tenaamstelling | 22-11-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten