Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze KIA met kenteken: GZ-369-G de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide KIA rapport van GZ-369-G.
Schademelding maken voor GZ-369-G? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor GZ-369-G zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met GZ-369-G. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor GZ-369-G zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze KIA.
Wij hebben 108.371 KIA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.868)
- - PEUGEOT(193.715)
- - RENAULT(186.049)
- - OPEL(180.293)
- - FORD(179.836)
- - TOYOTA(166.947)
- - MERCEDES-BENZ(162.122)
- - BMW(152.917)
- - AUDI(127.153)
- - VOLVO(112.329)
- - KIA(108.371)
- - CITROEN(107.994)
- - FIAT(88.144)
- - HYUNDAI(77.914)
- - SEAT(69.348)
- - SKODA(66.827)
- - NISSAN(66.250)
- - SUZUKI(64.449)
- - MAZDA(47.589)
- - MINI(44.890)
- - MITSUBISHI(33.175)
- - DACIA(18.307)
- - TESLA(18.073)
- - HONDA(16.230)
- - LAND ROVER(16.224)
- - CHEVROLET(15.510)
- - PORSCHE(14.675)
- - LYNK&CO(13.984)
- - ALFA ROMEO(13.281)
- - DAIHATSU(9.502)
- - JEEP(9.279)
- - LEXUS(8.762)
- - SAAB(6.430)
- - CUPRA(6.181)
- - MG(5.790)
- - JAGUAR(5.751)
- - SUBARU(5.131)
- - SMART(4.606)
- - IVECO(3.782)
- - DODGE(3.768)
KIA SOUL 2U
Algemene informatie
| Kenteken | GZ-369-G |
| Merk | KIA |
| Model | SOUL 2U |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 08-11-2011 |
| Nieuwprijs | € 29.206 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 108 kW / 147 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 01-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 108 kW / 147 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-08-2024 om 10:58
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-08-2023 om 15:22
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-08-2022 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 16-07-2021 om 16:20
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-07-2020 om 10:32
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-07-2019 om 16:40
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-07-2017 om 09:26
| Aandachtspunt 1 EOBD-waarschuwingsinrichting functioneert niet/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 2 Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-02-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 8 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken GZ-369-G | Ja |
|
Omschrijving De HECU (hydraulische elektronische regeleenheid) kan intern defect raken, met een kortsluiting als gevolg. Mogelijk gevolg Deze kortsluitnig kan brand veroorzaken in de motorruimte, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de zekering van het betrokken onderdeel vervangen om het defect weg te nemen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 4.950.912 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van KIA SOUL 2U modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 12.322 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 158 mm |
| Massa rijklaar | 1400 kg |
| Massa ledig voertuig | 1300 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 08-11-2011 |
| Eerste afgifte in Nederland | 14-09-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 14-09-2015 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten