Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze KIA met kenteken: 49-TBV-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide KIA rapport van 49-TBV-3.
Schademelding maken voor 49-TBV-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 49-TBV-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 49-TBV-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 49-TBV-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze KIA.
Wij hebben 108.534 KIA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
KIA RIO
Algemene informatie
| Kenteken | 49-TBV-3 |
| Merk | KIA |
| Model | RIO |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 12-01-2012 |
| Nieuwprijs | € 19.391 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| 0-100km/h | 15,5 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 21-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1120cc |
| Verbruik stad | 3.9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3.3 l/100km |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Zuinigheidslabel | B |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-02-2026 om 10:40
| Aandachtspunt 1 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-02-2025 om 13:20
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 21-02-2024 om 11:34
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-02-2023 om 12:06
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd op: 26-01-2022 om 14:36
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-01-2021 om 13:21
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-01-2020 om 14:42
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-01-2019 om 15:25
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
APK goedgekeurd op: 05-01-2018 om 15:28
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 03-01-2017 om 16:07
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 49-TBV-3 | Ja |
|
Omschrijving De HECU (hydraulische elektronische regeleenheid) kan intern defect raken, met een kortsluiting als gevolg. Mogelijk gevolg Deze kortsluitnig kan brand veroorzaken in de motorruimte, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de zekering van het betrokken onderdeel vervangen om het defect weg te nemen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 4.950.912 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 405 mm |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 152 mm |
| Spoorbreedte achter | 153 mm |
| Massa rijklaar | 1191 kg |
| Massa ledig voertuig | 1091 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 12-01-2012 |
| Eerste afgifte in Nederland | 12-01-2012 |
| Laatste tenaamstelling | 13-01-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten