Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze KIA met kenteken: 26-HKT-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide KIA rapport van 26-HKT-9.
Schademelding maken voor 26-HKT-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 26-HKT-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 26-HKT-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 26-HKT-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze KIA.
Wij hebben 108.139 KIA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.028)
- - PEUGEOT(193.255)
- - RENAULT(185.649)
- - OPEL(179.849)
- - FORD(179.358)
- - TOYOTA(166.529)
- - MERCEDES-BENZ(161.736)
- - BMW(152.504)
- - AUDI(126.846)
- - VOLVO(112.036)
- - KIA(108.139)
- - CITROEN(107.715)
- - FIAT(87.924)
- - HYUNDAI(77.746)
- - SEAT(69.202)
- - SKODA(66.660)
- - NISSAN(66.071)
- - SUZUKI(64.296)
- - MAZDA(47.446)
- - MINI(44.772)
- - MITSUBISHI(33.080)
- - DACIA(18.264)
- - TESLA(18.037)
- - LAND ROVER(16.197)
- - HONDA(16.188)
- - CHEVROLET(15.457)
- - PORSCHE(14.634)
- - LYNK&CO(13.943)
- - ALFA ROMEO(13.246)
- - DAIHATSU(9.472)
- - JEEP(9.264)
- - LEXUS(8.750)
- - SAAB(6.403)
- - CUPRA(6.161)
- - MG(5.767)
- - JAGUAR(5.738)
- - SUBARU(5.121)
- - SMART(4.596)
- - IVECO(3.777)
- - DODGE(3.760)
KIA SPORTAGE
Algemene informatie
| Kenteken | 26-HKT-9 |
| Merk | KIA |
| Model | SPORTAGE |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 02-01-2009 |
| Nieuwprijs | € 33.629 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 129 kW / 176 PK |
| 0-100km/h | 10,5 seconden |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 129 kW / 176 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2656cc |
| Verbruik stad | 13.2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 237 g/km |
| Zuinigheidslabel | F |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-03-2025 om 14:24
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-03-2024 om 15:39
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-04-2023 om 14:50
| Aandachtspunt 1 Wiel of velg ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-08-2022 om 11:15
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-02-2022 om 15:05
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2021 om 12:09
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 30-01-2020 om 14:30
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-02-2019 om 10:12
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-02-2018 om 14:25
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-02-2017 om 09:48
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
APK goedgekeurd op: 22-12-2016 om 13:08
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 02-02-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 20-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 18-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 18-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-12-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 03-12-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 18-11-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-11-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 11-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 26-HKT-9 | Ja |
|
Omschrijving De remlichtschakelaar kan defect raken waardoor de werking van de remlichten niet gewaarborgd is. Mogelijk gevolg Niet oplichten van de remlichten indien met het voertuig geremd wordt. Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 361.230 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 156 mm |
| Spoorbreedte achter | 156 mm |
| Massa rijklaar | 1670 kg |
| Massa ledig voertuig | 1570 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 02-01-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-01-2009 |
| Laatste tenaamstelling | 26-08-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten