Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze JAGUAR met kenteken: XB-64-LJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide JAGUAR rapport van XB-64-LJ.
Schademelding maken voor XB-64-LJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor XB-64-LJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met XB-64-LJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor XB-64-LJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze JAGUAR.
Wij hebben 5.837 JAGUAR meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
JAGUAR XJ-S CONVERTIBLE
Algemene informatie
| Kenteken | XB-64-LJ |
| Merk | JAGUAR |
| Model | XJ-S CONVERTIBLE |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 23-02-1989 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 217 kW / 296 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 27-07-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 217 kW / 296 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 12 |
| Cilinderinhoud | 5345cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-07-2023 om 16:07
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Hydraulisch besturingssysteem lekt |
| Aandachtspunt 4 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 5 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 28-06-2019 om 15:20
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 16-08-2017 om 13:32
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 04-08-2016 om 09:49
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 17-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 11-08-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 11-05-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 19-04-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken XB-64-LJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 259 mm |
| Spoorbreedte voor | 149 mm |
| Spoorbreedte achter | 150 mm |
| Massa rijklaar | 1940 kg |
| Massa ledig voertuig | 1840 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 23-02-1989 |
| Eerste afgifte in Nederland | 23-02-1989 |
| Laatste tenaamstelling | 24-08-2020 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten