Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze JAGUAR met kenteken: L-008-FS de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide JAGUAR rapport van L-008-FS.
Schademelding maken voor L-008-FS? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor L-008-FS zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met L-008-FS. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor L-008-FS zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze JAGUAR.
Wij hebben 5.769 JAGUAR meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(356.239)
- - PEUGEOT(194.449)
- - RENAULT(186.733)
- - OPEL(180.948)
- - FORD(180.555)
- - TOYOTA(167.585)
- - MERCEDES-BENZ(162.750)
- - BMW(153.476)
- - AUDI(127.643)
- - VOLVO(112.802)
- - KIA(108.840)
- - CITROEN(108.373)
- - FIAT(88.462)
- - HYUNDAI(78.247)
- - SEAT(69.615)
- - SKODA(67.134)
- - NISSAN(66.476)
- - SUZUKI(64.692)
- - MAZDA(47.783)
- - MINI(45.061)
- - MITSUBISHI(33.300)
- - DACIA(18.393)
- - TESLA(18.116)
- - HONDA(16.292)
- - LAND ROVER(16.272)
- - CHEVROLET(15.551)
- - PORSCHE(14.732)
- - LYNK&CO(14.043)
- - ALFA ROMEO(13.323)
- - DAIHATSU(9.532)
- - JEEP(9.310)
- - LEXUS(8.785)
- - SAAB(6.455)
- - CUPRA(6.230)
- - MG(5.818)
- - JAGUAR(5.769)
- - SUBARU(5.149)
- - SMART(4.619)
- - IVECO(3.796)
- - DODGE(3.779)
JAGUAR I-PACE
Algemene informatie
| Kenteken | L-008-FS |
| Merk | JAGUAR |
| Model | JAGUAR I-PACE |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 05-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 98.905 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| 0-100km/h | 4,8 seconden |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 05-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Actieradius | - km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-01-2026 om 14:36
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 15-01-2024 om 10:25
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 03-03-2022 om 13:48
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 02-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 02-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 14 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken L-008-FS | Ja |
|
Omschrijving Door een softwarefout kan bij een storing van het elektrische regeneratieve remsysteem de remvertraging kortstondig lager zijn. Mogelijk gevolg De bestuurder ervaart een tijdelijke vermindering van de afremming. De remweg kan daardoor onverwacht langer zijn. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een software update uitvoeren. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 19.242 |
|
Omschrijving De hoogspannings (HV) accu kan oververhit raken. Mogelijk gevolg De hoogspannings (HV) accu kan ontbranden. Dit kan leiden tot een verhoogd risico op letsel van inzittenden en/of letsel van personen in de omgeving van de auto. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Er zal een software update uitgevoerd worden. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 62.921 |
|
Omschrijving De hoogspanningsaccu kan oververhit raken. Ook na herstel van terugroepacties: H441, H459 of H471 bestaat er nog steeds het risico op brand. Mogelijk gevolg Er kan brand in het voertuig ontstaan. Jaguar Land Rover verzoekt de volgende voorzorgsmaatregelen te nemen om thermische overbelasting, die kan leiden tot brand in de auto, te minimaliseren:Laad de accu van de auto tot maximaal 90% opParkeer uit de buurt van gebouwenLaad de auto buiten op Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de software aanpassen of de hoogspanningsaccu vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 29.007 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van JAGUAR JAGUAR I-PACE modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | - |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 469 mm |
| Voertuig breedte | 190 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 164 mm |
| Spoorbreedte achter | 166 mm |
| Massa rijklaar | 2292 kg |
| Massa ledig voertuig | 2192 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 05-03-2018 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-05-2021 |
| Laatste tenaamstelling | 21-05-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten