Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze IVECO met kenteken: 78-BFP-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide IVECO rapport van 78-BFP-9.
Schademelding maken voor 78-BFP-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 78-BFP-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 78-BFP-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 78-BFP-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze IVECO.
Wij hebben 3.843 IVECO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.225)
- - PEUGEOT(196.049)
- - RENAULT(188.215)
- - OPEL(182.355)
- - FORD(182.204)
- - TOYOTA(169.107)
- - MERCEDES-BENZ(164.109)
- - BMW(154.712)
- - AUDI(128.702)
- - VOLVO(113.733)
- - KIA(109.808)
- - CITROEN(109.272)
- - FIAT(89.218)
- - HYUNDAI(78.950)
- - SEAT(70.183)
- - SKODA(67.769)
- - NISSAN(66.983)
- - SUZUKI(65.236)
- - MAZDA(48.242)
- - MINI(45.443)
- - MITSUBISHI(33.585)
- - DACIA(18.552)
- - TESLA(18.231)
- - HONDA(16.447)
- - LAND ROVER(16.391)
- - CHEVROLET(15.659)
- - PORSCHE(14.833)
- - LYNK&CO(14.200)
- - ALFA ROMEO(13.427)
- - DAIHATSU(9.597)
- - JEEP(9.408)
- - LEXUS(8.874)
- - SAAB(6.497)
- - CUPRA(6.332)
- - MG(5.871)
- - JAGUAR(5.801)
- - SUBARU(5.191)
- - SMART(4.653)
- - IVECO(3.843)
- - DODGE(3.803)
IVECO AD260SY/CNG
Algemene informatie
| Kenteken | 78-BFP-9 |
| Merk | IVECO |
| Model | AD260SY/CNG |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 13-02-2015 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | CNG |
| Vermogen | 200 kW / 272 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 200 kW / 272 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 7800cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-03-2025 om 15:42
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 5 Slang besturingssysteem beschadigd |
| Aandachtspunt 6 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 7 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 8 Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-03-2024 om 09:50
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 14-03-2024 om 14:17
| Aandachtspunt 1 Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten |
| Aandachtspunt 2 Fout in bewegingsgegevens |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-03-2023 om 08:31
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Veerbevestiging ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-02-2022 om 15:36
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Rempedaal niet stroef |
| Aandachtspunt 5 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 6 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 7 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 8 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-02-2021 om 13:49
| Aandachtspunt 1 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-03-2020 om 09:33
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Rempedaal niet stroef |
| Aandachtspunt 4 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-01-2019 om 15:37
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel stuurbekrachtiger ernstige lekkage |
| Aandachtspunt 3 Slang stuurbekrachtiger beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Mistlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-01-2018 om 16:24
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 8 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-01-2017 om 10:45
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 11-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 78-BFP-9 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 915 mm |
| Voertuig breedte | 253 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 650 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 16125 kg |
| Massa ledig voertuig | 16025 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 13-02-2015 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-02-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 05-04-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten