Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze IVECO met kenteken: 77-BGR-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide IVECO rapport van 77-BGR-4.
Schademelding maken voor 77-BGR-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 77-BGR-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 77-BGR-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 77-BGR-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze IVECO.
Wij hebben 3.897 IVECO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(365.157)
- - PEUGEOT(199.199)
- - RENAULT(191.177)
- - FORD(185.170)
- - OPEL(185.135)
- - TOYOTA(172.029)
- - MERCEDES-BENZ(166.596)
- - BMW(157.362)
- - AUDI(130.808)
- - VOLVO(115.632)
- - KIA(111.920)
- - CITROEN(110.886)
- - FIAT(90.593)
- - HYUNDAI(80.165)
- - SEAT(71.329)
- - SKODA(68.977)
- - NISSAN(68.090)
- - SUZUKI(66.356)
- - MAZDA(49.107)
- - MINI(46.211)
- - MITSUBISHI(34.131)
- - DACIA(18.831)
- - TESLA(18.429)
- - HONDA(16.744)
- - LAND ROVER(16.644)
- - CHEVROLET(15.883)
- - PORSCHE(15.047)
- - LYNK&CO(14.464)
- - ALFA ROMEO(13.632)
- - DAIHATSU(9.724)
- - JEEP(9.576)
- - LEXUS(9.034)
- - SAAB(6.592)
- - CUPRA(6.518)
- - MG(5.998)
- - JAGUAR(5.888)
- - SUBARU(5.275)
- - SMART(4.715)
- - IVECO(3.897)
- - DODGE(3.851)
IVECO STRALIS AS440S45TP
Algemene informatie
| Kenteken | 77-BGR-4 |
| Merk | IVECO |
| Model | STRALIS AS440S45TP |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 07-10-2009 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 332 kW / 452 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 10-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 332 kW / 452 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10308cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-01-2026 om 12:16
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-01-2025 om 16:21
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-01-2024 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting elektronisch remsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-12-2022 om 15:22
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-12-2021 om 16:36
| Aandachtspunt 1 Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| Aandachtspunt 2 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-12-2020 om 15:00
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-12-2019 om 09:47
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 17-12-2018 om 11:53
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 21-12-2017 om 13:59
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-11-2016 om 11:54
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 28-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 77-BGR-4 | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van IVECO STRALIS AS440S45TP modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | - |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 625 mm |
| Voertuig breedte | 251 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 7275 kg |
| Massa ledig voertuig | 7175 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 07-10-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 30-12-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 30-12-2015 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten