Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze IVECO met kenteken: 60-BPP-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide IVECO rapport van 60-BPP-4.
Schademelding maken voor 60-BPP-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 60-BPP-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 60-BPP-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 60-BPP-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze IVECO.
Wij hebben 3.897 IVECO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(365.157)
- - PEUGEOT(199.199)
- - RENAULT(191.177)
- - FORD(185.170)
- - OPEL(185.135)
- - TOYOTA(172.029)
- - MERCEDES-BENZ(166.596)
- - BMW(157.362)
- - AUDI(130.808)
- - VOLVO(115.632)
- - KIA(111.920)
- - CITROEN(110.886)
- - FIAT(90.593)
- - HYUNDAI(80.165)
- - SEAT(71.329)
- - SKODA(68.977)
- - NISSAN(68.090)
- - SUZUKI(66.356)
- - MAZDA(49.107)
- - MINI(46.211)
- - MITSUBISHI(34.131)
- - DACIA(18.831)
- - TESLA(18.429)
- - HONDA(16.744)
- - LAND ROVER(16.644)
- - CHEVROLET(15.883)
- - PORSCHE(15.047)
- - LYNK&CO(14.464)
- - ALFA ROMEO(13.632)
- - DAIHATSU(9.724)
- - JEEP(9.576)
- - LEXUS(9.034)
- - SAAB(6.592)
- - CUPRA(6.518)
- - MG(5.998)
- - JAGUAR(5.888)
- - SUBARU(5.275)
- - SMART(4.715)
- - IVECO(3.897)
- - DODGE(3.851)
IVECO AD 380 TW
Algemene informatie
| Kenteken | 60-BPP-4 |
| Merk | IVECO |
| Model | AD 380 TW |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 19-06-2020 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 302 kW / 411 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 19-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 302 kW / 411 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12882cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-04-2025 om 14:06
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Aandrijving ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 6 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-05-2024 om 11:42
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-06-2023 om 14:11
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-06-2022 om 14:40
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 7 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 17-06-2021 om 14:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 28-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 60-BPP-4 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 905 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 19780 kg |
| Massa ledig voertuig | 19680 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 19-06-2020 |
| Eerste afgifte in Nederland | 19-06-2020 |
| Laatste tenaamstelling | 19-06-2020 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten