Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze IVECO met kenteken: 33-BPK-1 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide IVECO rapport van 33-BPK-1.
Schademelding maken voor 33-BPK-1? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 33-BPK-1 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 33-BPK-1. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 33-BPK-1 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze IVECO.
Wij hebben 3.875 IVECO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(362.652)
- - PEUGEOT(197.797)
- - RENAULT(189.981)
- - OPEL(183.954)
- - FORD(183.916)
- - TOYOTA(170.721)
- - MERCEDES-BENZ(165.483)
- - BMW(156.145)
- - AUDI(129.912)
- - VOLVO(114.821)
- - KIA(111.077)
- - CITROEN(110.189)
- - FIAT(89.997)
- - HYUNDAI(79.636)
- - SEAT(70.855)
- - SKODA(68.493)
- - NISSAN(67.622)
- - SUZUKI(65.854)
- - MAZDA(48.722)
- - MINI(45.865)
- - MITSUBISHI(33.884)
- - DACIA(18.701)
- - TESLA(18.345)
- - HONDA(16.617)
- - LAND ROVER(16.536)
- - CHEVROLET(15.785)
- - PORSCHE(14.939)
- - LYNK&CO(14.323)
- - ALFA ROMEO(13.523)
- - DAIHATSU(9.673)
- - JEEP(9.508)
- - LEXUS(8.965)
- - SAAB(6.546)
- - CUPRA(6.438)
- - MG(5.934)
- - JAGUAR(5.852)
- - SUBARU(5.237)
- - SMART(4.692)
- - IVECO(3.875)
- - DODGE(3.826)
IVECO 120E
Algemene informatie
| Kenteken | 33-BPK-1 |
| Merk | IVECO |
| Model | 120E |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 16-03-2020 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 152 kW / 207 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 16-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 152 kW / 207 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4485cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK gekeurd op: 14-10-2025 om 15:04
| Aandachtspunt 1 Fout in bewegingsgegevens |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-02-2025 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-03-2024 om 16:40
| Aandachtspunt 1 Rempedaal niet stroef |
| Aandachtspunt 2 Scherpe delen aan buitenzijde |
| Aandachtspunt 3 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 6 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 24-02-2023 om 10:58
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-03-2022 om 15:24
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Rempedaal niet stroef |
APK goedgekeurd op: 12-03-2021 om 14:59
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 20-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 33-BPK-1 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 982 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 7450 kg |
| Massa ledig voertuig | 7350 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 16-03-2020 |
| Eerste afgifte in Nederland | 16-03-2020 |
| Laatste tenaamstelling | 16-03-2020 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten