Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze IVECO met kenteken: 20-BR-ZX de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide IVECO rapport van 20-BR-ZX.
Schademelding maken voor 20-BR-ZX? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 20-BR-ZX zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 20-BR-ZX. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 20-BR-ZX zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze IVECO.
Wij hebben 3.665 IVECO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.876)
- - PEUGEOT(187.733)
- - RENAULT(180.347)
- - OPEL(174.744)
- - FORD(173.708)
- - TOYOTA(160.854)
- - MERCEDES-BENZ(157.200)
- - BMW(148.061)
- - AUDI(122.976)
- - VOLVO(108.505)
- - CITROEN(104.761)
- - KIA(104.255)
- - FIAT(85.414)
- - HYUNDAI(75.418)
- - SEAT(67.149)
- - SKODA(64.541)
- - NISSAN(64.148)
- - SUZUKI(62.337)
- - MAZDA(45.789)
- - MINI(43.445)
- - MITSUBISHI(32.123)
- - DACIA(17.680)
- - TESLA(17.595)
- - HONDA(15.710)
- - LAND ROVER(15.705)
- - CHEVROLET(15.097)
- - PORSCHE(14.222)
- - LYNK&CO(13.518)
- - ALFA ROMEO(12.872)
- - DAIHATSU(9.246)
- - JEEP(8.975)
- - LEXUS(8.479)
- - SAAB(6.204)
- - CUPRA(5.797)
- - JAGUAR(5.612)
- - MG(5.554)
- - SUBARU(4.959)
- - SMART(4.484)
- - DODGE(3.678)
- - IVECO(3.665)
IVECO 35C17
Algemene informatie
| Kenteken | 20-BR-ZX |
| Merk | IVECO |
| Model | 35C17 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 09-03-2005 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 122 kW / 166 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 30-03-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 122 kW / 166 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 18-03-2024 om 16:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-03-2023 om 16:04
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting drukluchtremsysteem werkt niet goed |
| Aandachtspunt 5 Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| Aandachtspunt 6 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2022 om 11:14
| Aandachtspunt 1 Roestschade plaatdeel |
| Aandachtspunt 2 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 3 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 5 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-02-2021 om 15:37
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-03-2020 om 15:45
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-03-2019 om 15:53
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Wiel of velg ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 5 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 6 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 7 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 8 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 9 Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| Aandachtspunt 10 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-03-2018 om 09:54
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 5 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| Aandachtspunt 7 Ontwateringsventiel op reservoir werkt niet goed |
| Aandachtspunt 8 Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| Aandachtspunt 9 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 10 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 11 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-03-2017 om 13:38
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Werking parkeerrem/vastzetinrichting onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting vertoont lekkage |
| Aandachtspunt 4 Remslang misvormd/schuurt/beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 6 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 01-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 20-BR-ZX | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 203 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 169 mm |
| Spoorbreedte achter | 154 mm |
| Massa rijklaar | 2100 kg |
| Massa ledig voertuig | 2000 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 09-03-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 09-03-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 21-03-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten