Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze IVECO met kenteken: 06-BKP-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide IVECO rapport van 06-BKP-3.
Schademelding maken voor 06-BKP-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 06-BKP-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 06-BKP-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 06-BKP-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze IVECO.
Wij hebben 3.779 IVECO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
IVECO 75E
Algemene informatie
| Kenteken | 06-BKP-3 |
| Merk | IVECO |
| Model | 75E |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 10-06-2015 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 152 kW / 207 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 04-01-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 152 kW / 207 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4485cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-01-2024 om 11:28
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2023 om 15:49
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Stofhoezen remcilinders ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-02-2022 om 15:33
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2021 om 15:33
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-03-2020 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-03-2019 om 16:51
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd op: 05-03-2018 om 12:00
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 06-BKP-3 | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van IVECO 75E modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | - |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 800 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 5220 kg |
| Massa ledig voertuig | 5120 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 10-06-2015 |
| Eerste afgifte in Nederland | 05-03-2018 |
| Laatste tenaamstelling | 06-11-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten