Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze HYUNDAI met kenteken: 88-HRP-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide HYUNDAI rapport van 88-HRP-4.
Schademelding maken voor 88-HRP-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 88-HRP-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 88-HRP-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 88-HRP-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze HYUNDAI.
Wij hebben 75.882 HYUNDAI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(345.584)
- - PEUGEOT(188.679)
- - RENAULT(181.278)
- - OPEL(175.627)
- - FORD(174.735)
- - TOYOTA(162.244)
- - MERCEDES-BENZ(157.917)
- - BMW(148.803)
- - AUDI(123.603)
- - VOLVO(109.089)
- - CITROEN(105.297)
- - KIA(105.212)
- - FIAT(85.815)
- - HYUNDAI(75.882)
- - SEAT(67.532)
- - SKODA(64.892)
- - NISSAN(64.498)
- - SUZUKI(62.669)
- - MAZDA(46.097)
- - MINI(43.634)
- - MITSUBISHI(32.281)
- - DACIA(17.784)
- - TESLA(17.660)
- - LAND ROVER(15.806)
- - HONDA(15.790)
- - CHEVROLET(15.156)
- - PORSCHE(14.284)
- - LYNK&CO(13.624)
- - ALFA ROMEO(12.930)
- - DAIHATSU(9.276)
- - JEEP(9.052)
- - LEXUS(8.550)
- - SAAB(6.228)
- - CUPRA(5.858)
- - JAGUAR(5.630)
- - MG(5.572)
- - SUBARU(4.984)
- - SMART(4.498)
- - IVECO(3.692)
- - DODGE(3.689)
HYUNDAI I 30CW
Algemene informatie
| Kenteken | 88-HRP-4 |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30CW |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 04-02-2009 |
| Nieuwprijs | € 28.295 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| 0-100km/h | 14,9 seconden |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 30-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK bij 4000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1582cc |
| Verbruik stad | 5.9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.3 l/100km |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Zuinigheidslabel | B |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 26-03-2026 om 15:17
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-08-2025 om 13:39
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem bevat emissiegerelateerde fouten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-08-2024 om 15:43
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2023 om 14:45
| Aandachtspunt 1 Remvertraging bedrijfsrem slecht (< 50% awet) |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-07-2022 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-07-2021 om 11:28
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-07-2020 om 14:03
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-07-2019 om 09:50
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-07-2018 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-08-2017 om 12:00
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-02-2017 om 10:14
| Aandachtspunt 1 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 2 Stuurinrichting gebroken/gescheurd/corrosie/vervormd |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
APK gekeurd op: 04-03-2016 om 12:26
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 05-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 04-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 1 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 88-HRP-4 | Ja |
|
Omschrijving De remlichtschakelaar kan defect raken waardoor de werking van de remlichten niet gewaarborgd is. Mogelijk gevolg Niet oplichten van de remlichten indien met het voertuig geremd wordt. Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 145.709 |
|
Omschrijving Onjuiste kalibratie-instelling van de airbag-controlmodule. Mogelijk gevolg Bij een impact aan de onderzijde van de auto en in de omgeving van de airbag control module kan de airbag onbedoeld bediend worden. Herstel De software van de airbagmodule wordt herschreven |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 125.741 |
|
Omschrijving Vanuit de zekeringkast is er kans op kortsluiting in de ABS module. Mogelijk gevolg Er is risico op brand in de motorruimte. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de relaiskast uitbreiden en een separate kabelboom plaatsen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 425.890 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 155 mm |
| Spoorbreedte achter | 155 mm |
| Massa rijklaar | 1409 kg |
| Massa ledig voertuig | 1309 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 04-02-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 04-02-2009 |
| Laatste tenaamstelling | 21-08-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten