Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze HYUNDAI met kenteken: 87-TT-ZB de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide HYUNDAI rapport van 87-TT-ZB.
Schademelding maken voor 87-TT-ZB? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 87-TT-ZB zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 87-TT-ZB. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 87-TT-ZB zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze HYUNDAI.
Wij hebben 75.250 HYUNDAI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
HYUNDAI GRANDEUR
Algemene informatie
| Kenteken | 87-TT-ZB |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | GRANDEUR |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 31-01-2007 |
| Nieuwprijs | € 42.880 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 173 kW / 236 PK |
| 0-100km/h | 7,8 seconden |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 31-01-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 173 kW / 236 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3342cc |
| Verbruik stad | 15.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.4 l/100km |
| CO2-uitstoot | 245 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 08-01-2024 om 13:17
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-12-2022 om 11:14
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 26-01-2022 om 10:37
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 18-01-2021 om 10:48
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 16-01-2020 om 15:45
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 22-01-2019 om 15:29
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 22-01-2018 om 10:56
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 20-01-2017 om 09:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 11-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 07-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 07-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 06-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 87-TT-ZB | Ja |
|
Omschrijving Bij voertuigen van de modeljaren 2005 t/m 2010 zijn het achtersubframe en de achterdraagarmen onvold Mogelijk gevolg Indien het subframe vervormt, scheurt en/of breekt heeft dit invloed op de wielstanden en kan de bes Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 26.865 |
|
Omschrijving De remlichtschakelaar kan defect raken waardoor de werking van de remlichten niet gewaarborgd is. Mogelijk gevolg Niet oplichten van de remlichten indien met het voertuig geremd wordt. Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 145.709 |
|
Omschrijving Door de combinatie van vocht in-, en constante elektrische spanning op de ABS-unit, kan kortsluiting Mogelijk gevolg Brand in de motorruimte. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een relai |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 38.498 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 158 mm |
| Spoorbreedte achter | 157 mm |
| Massa rijklaar | 1787 kg |
| Massa ledig voertuig | 1687 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-01-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-01-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 15-09-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten