Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze HYUNDAI met kenteken: 86-ZRB-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide HYUNDAI rapport van 86-ZRB-4.
Schademelding maken voor 86-ZRB-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 86-ZRB-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 86-ZRB-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 86-ZRB-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze HYUNDAI.
Wij hebben 75.250 HYUNDAI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
HYUNDAI I 30
Algemene informatie
| Kenteken | 86-ZRB-4 |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30 |
| Kleur | Bruin |
| Bouwjaar | 04-01-2013 |
| Nieuwprijs | € 28.305 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 99 kW / 135 PK |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Transmissie | 6 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 13-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 99 kW / 135 PK bij 6300 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591cc |
| Verbruik stad | 7.4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5 l/100km |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Zuinigheidslabel | A |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 10-01-2024 om 10:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 13-01-2023 om 15:24
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 04-01-2022 om 09:31
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-12-2020 om 09:37
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 31-12-2018 om 10:55
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 02-01-2017 om 13:37
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 18-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 86-ZRB-4 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 449 mm |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 265 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 158 mm |
| Massa rijklaar | 1298 kg |
| Massa ledig voertuig | 1198 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 04-01-2013 |
| Eerste afgifte in Nederland | 04-01-2013 |
| Laatste tenaamstelling | 23-06-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten