Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze HYUNDAI met kenteken: 73-HN-DT de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide HYUNDAI rapport van 73-HN-DT.
Schademelding maken voor 73-HN-DT? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 73-HN-DT zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 73-HN-DT. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 73-HN-DT zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze HYUNDAI.
Wij hebben 75.250 HYUNDAI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
HYUNDAI SANTA FE
Algemene informatie
| Kenteken | 73-HN-DT |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | SANTA FE |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 13-09-2001 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 107 kW / 146 PK |
| 0-100km/h | 11,4 seconden |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 05-02-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 107 kW / 146 PK bij 5500 rpm |
| Koppel | 204 Nm bij 4000 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2351cc |
| Verbruik stad | 13.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 235 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-02-2024 om 09:23
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-01-2023 om 16:28
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-01-2022 om 16:36
| Aandachtspunt 1 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-01-2021 om 11:59
| Aandachtspunt 1 Roestschade subframe bevestigingspunt |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-02-2020 om 09:49
| Aandachtspunt 1 Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-01-2019 om 17:00
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-01-2018 om 09:38
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-01-2017 om 16:56
| Aandachtspunt 1 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Fusee ondeugdelijk bevestigd/teveel speling |
| Aandachtspunt 3 Onvoldoende remvoering aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 29-11-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 73-HN-DT | Ja |
|
Omschrijving De draagarmen achter zijn onvoldoende beschermd tegen corrosie. De mogelijkheid bestaat dat deze doo Mogelijk gevolg Bij vervormen, scheuren en/of breken van een draagarm kan de bestuurder de controle over het voertui Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 10.637 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4500 mm |
| Voertuig breedte | 1820 mm |
| Voertuig hoogte | 1730 mm |
| Wielbasis | 2620 mm |
| Spoorbreedte voor | 1540 mm |
| Spoorbreedte achter | 1540 mm |
| Massa rijklaar | 1718 kg |
| Massa ledig voertuig | 1618 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 100 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1650 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | onafhankelijk |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 13-09-2001 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-09-2001 |
| Laatste tenaamstelling | 06-05-2014 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 225/70R16 |
|
225
70
R16
|
|
| Achterbanden | 225/70R16 |
|
225
70
R16
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (225) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (70) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R16) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 16" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten