Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze HYUNDAI met kenteken: 07-BD-SK de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide HYUNDAI rapport van 07-BD-SK.
Schademelding maken voor 07-BD-SK? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 07-BD-SK zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 07-BD-SK. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 07-BD-SK zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze HYUNDAI.
Wij hebben 75.250 HYUNDAI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
HYUNDAI H200 PICKUP
Algemene informatie
| Kenteken | 07-BD-SK |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | H200 PICKUP |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 10-06-2002 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 73 kW / 99 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 73 kW / 99 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2476cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2023 om 13:22
| Aandachtspunt 1 Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2023 om 09:49
| Aandachtspunt 1 Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-08-2022 om 13:34
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht aantal niet juist volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 4 Remlichten ontbreken |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-06-2021 om 10:59
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-06-2020 om 09:50
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-05-2019 om 10:12
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-04-2018 om 16:07
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-03-2017 om 13:14
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 19-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 14 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 07-BD-SK | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 182 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 141 mm |
| Massa rijklaar | 1948 kg |
| Massa ledig voertuig | 1848 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 10-06-2002 |
| Eerste afgifte in Nederland | 10-06-2002 |
| Laatste tenaamstelling | 12-09-2007 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten