Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze GINAF met kenteken: BV-TX-17 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide GINAF rapport van BV-TX-17.
Schademelding maken voor BV-TX-17? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BV-TX-17 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BV-TX-17. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BV-TX-17 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze GINAF.
- - VOLKSWAGEN(365.633)
- - PEUGEOT(199.410)
- - RENAULT(191.421)
- - FORD(185.422)
- - OPEL(185.311)
- - TOYOTA(172.248)
- - MERCEDES-BENZ(166.786)
- - BMW(157.565)
- - AUDI(130.976)
- - VOLVO(115.774)
- - KIA(112.096)
- - CITROEN(111.027)
- - FIAT(90.693)
- - HYUNDAI(80.276)
- - SEAT(71.451)
- - SKODA(69.091)
- - NISSAN(68.171)
- - SUZUKI(66.451)
- - MAZDA(49.178)
- - MINI(46.263)
- - MITSUBISHI(34.181)
- - DACIA(18.852)
- - TESLA(18.443)
- - HONDA(16.771)
- - LAND ROVER(16.671)
- - CHEVROLET(15.900)
- - PORSCHE(15.063)
- - LYNK&CO(14.482)
- - ALFA ROMEO(13.644)
- - DAIHATSU(9.736)
- - JEEP(9.582)
- - LEXUS(9.047)
- - SAAB(6.602)
- - CUPRA(6.542)
- - MG(6.005)
- - JAGUAR(5.892)
- - SUBARU(5.281)
- - SMART(4.720)
- - IVECO(3.902)
- - DODGE(3.855)
GINAF X 4345 TSV
Algemene informatie
| Kenteken | BV-TX-17 |
| Merk | GINAF |
| Model | X 4345 TSV |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-02-2009 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 340 kW / 463 PK |
| Topsnelheid | 89 km/h |
| Transmissie | 16 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 11-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 340 kW / 463 PK bij 1900 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12902cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 10-12-2025 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 02-12-2025 om 12:12
| Aandachtspunt 1 Verzegeling bewegingssensor |
APK goedgekeurd op: 18-12-2024 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-11-2023 om 16:59
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 29-11-2023 om 15:29
| Aandachtspunt 1 Verzegeling bewegingssensor |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-12-2022 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 11-01-2022 om 16:50
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-12-2020 om 09:05
| Aandachtspunt 1 Veerbevestiging ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Vrije slag remcilinder te groot |
| Aandachtspunt 3 Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 02-01-2020 om 16:27
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 04-01-2019 om 14:51
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2018 om 13:20
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 3 Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
| Aandachtspunt 4 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 5 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 6 Vrije slag remcilinder te groot |
| Aandachtspunt 7 Gordel beschadigd |
APK afgekeurd op: 28-12-2017 om 16:05
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 2 Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2017 om 13:56
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 5 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 6 Geluidssignaalinrichting |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 29-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BV-TX-17 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 945 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 6 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 19830 kg |
| Massa ledig voertuig | 19620 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-02-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-02-2009 |
| Laatste tenaamstelling | 24-02-2009 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten