Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze GINAF met kenteken: BT-SR-58 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide GINAF rapport van BT-SR-58.
Schademelding maken voor BT-SR-58? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BT-SR-58 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BT-SR-58. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BT-SR-58 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze GINAF.
- - VOLKSWAGEN(362.228)
- - PEUGEOT(197.542)
- - RENAULT(189.687)
- - OPEL(183.746)
- - FORD(183.702)
- - TOYOTA(170.510)
- - MERCEDES-BENZ(165.313)
- - BMW(155.985)
- - AUDI(129.770)
- - VOLVO(114.700)
- - KIA(110.923)
- - CITROEN(110.086)
- - FIAT(89.908)
- - HYUNDAI(79.544)
- - SEAT(70.759)
- - SKODA(68.407)
- - NISSAN(67.544)
- - SUZUKI(65.764)
- - MAZDA(48.665)
- - MINI(45.813)
- - MITSUBISHI(33.854)
- - DACIA(18.685)
- - TESLA(18.334)
- - HONDA(16.593)
- - LAND ROVER(16.518)
- - CHEVROLET(15.772)
- - PORSCHE(14.928)
- - LYNK&CO(14.306)
- - ALFA ROMEO(13.511)
- - DAIHATSU(9.666)
- - JEEP(9.499)
- - LEXUS(8.953)
- - SAAB(6.541)
- - CUPRA(6.422)
- - MG(5.929)
- - JAGUAR(5.848)
- - SUBARU(5.233)
- - SMART(4.690)
- - IVECO(3.872)
- - DODGE(3.822)
GINAF X4343LS
Algemene informatie
| Kenteken | BT-SR-58 |
| Merk | GINAF |
| Model | X4343LS |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 07-02-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 300 kW / 409 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 13-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 300 kW / 409 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12900cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 13-02-2025 om 16:54
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting elektronisch remsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 08-02-2024 om 16:51
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 06-02-2023 om 16:58
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 03-02-2022 om 16:58
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 22-01-2021 om 09:40
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 14-01-2020 om 16:50
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 06-02-2019 om 15:52
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-12-2017 om 09:39
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem bevat emissiegerelateerde fouten |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Remslang schuurt langs enig deel |
| Aandachtspunt 4 Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| Aandachtspunt 5 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-01-2017 om 14:29
| Aandachtspunt 1 Verbinding stuurinrichting teveel speling |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting vertoont lekkage |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 19-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BT-SR-58 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 822 mm |
| Voertuig breedte | 253 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 14240 kg |
| Massa ledig voertuig | 14060 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-02-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-02-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 03-06-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten