Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: VPV-40-G de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van VPV-40-G.
Schademelding maken voor VPV-40-G? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor VPV-40-G zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met VPV-40-G. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor VPV-40-G zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 182.059 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.023)
- - PEUGEOT(195.913)
- - RENAULT(188.066)
- - OPEL(182.241)
- - FORD(182.059)
- - TOYOTA(168.976)
- - MERCEDES-BENZ(164.021)
- - BMW(154.634)
- - AUDI(128.633)
- - VOLVO(113.678)
- - KIA(109.752)
- - CITROEN(109.202)
- - FIAT(89.165)
- - HYUNDAI(78.909)
- - SEAT(70.145)
- - SKODA(67.718)
- - NISSAN(66.951)
- - SUZUKI(65.198)
- - MAZDA(48.212)
- - MINI(45.411)
- - MITSUBISHI(33.565)
- - DACIA(18.545)
- - TESLA(18.225)
- - HONDA(16.432)
- - LAND ROVER(16.385)
- - CHEVROLET(15.649)
- - PORSCHE(14.821)
- - LYNK&CO(14.191)
- - ALFA ROMEO(13.421)
- - DAIHATSU(9.594)
- - JEEP(9.402)
- - LEXUS(8.868)
- - SAAB(6.495)
- - CUPRA(6.324)
- - MG(5.870)
- - JAGUAR(5.798)
- - SUBARU(5.188)
- - SMART(4.649)
- - IVECO(3.836)
- - DODGE(3.800)
FORD TRANSIT
Algemene informatie
| Kenteken | VPV-40-G |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 31-05-2022 |
| Nieuwprijs | € 60.570 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 125 kW / 170 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 05-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 125 kW / 170 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-06-2025 om 14:06
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Zijrichtingaanwijzers glas gerepareerd, bewerkt of verwijder |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 30-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken VPV-40-G | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 704 mm |
| Voertuig breedte | 219 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 452 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 3159 kg |
| Massa ledig voertuig | 3059 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-05-2022 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-05-2022 |
| Laatste tenaamstelling | 31-05-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten