Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: T-224-SR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van T-224-SR.
Schademelding maken voor T-224-SR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor T-224-SR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met T-224-SR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor T-224-SR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 182.204 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.225)
- - PEUGEOT(196.049)
- - RENAULT(188.215)
- - OPEL(182.355)
- - FORD(182.204)
- - TOYOTA(169.107)
- - MERCEDES-BENZ(164.109)
- - BMW(154.712)
- - AUDI(128.702)
- - VOLVO(113.733)
- - KIA(109.808)
- - CITROEN(109.272)
- - FIAT(89.218)
- - HYUNDAI(78.950)
- - SEAT(70.183)
- - SKODA(67.769)
- - NISSAN(66.983)
- - SUZUKI(65.236)
- - MAZDA(48.242)
- - MINI(45.443)
- - MITSUBISHI(33.585)
- - DACIA(18.552)
- - TESLA(18.231)
- - HONDA(16.447)
- - LAND ROVER(16.391)
- - CHEVROLET(15.659)
- - PORSCHE(14.833)
- - LYNK&CO(14.200)
- - ALFA ROMEO(13.427)
- - DAIHATSU(9.597)
- - JEEP(9.408)
- - LEXUS(8.874)
- - SAAB(6.497)
- - CUPRA(6.332)
- - MG(5.871)
- - JAGUAR(5.801)
- - SUBARU(5.191)
- - SMART(4.653)
- - IVECO(3.843)
- - DODGE(3.803)
FORD TRANSIT
Algemene informatie
| Kenteken | T-224-SR |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 11-08-2023 |
| Nieuwprijs | € 74.959 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 12-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Actieradius | - km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-04-2026 om 09:11
| Aandachtspunt 1 Gordel beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-07-2025 om 08:36
| Aandachtspunt 1 Bevestigingsmiddelen en gordels beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-08-2024 om 08:46
| Aandachtspunt 1 Gordel beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-07-2024 om 11:41
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Oprolmechanisme gordel werkt niet |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 28-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken T-224-SR | Ja |
|
Omschrijving De linker, achterste aandrijfas is mogelijk niet goed in de elektrische aandrijving geplaatst waardoor deze vroegtijdig kan slijten. Mogelijk gevolg Hierdoor kan lekkage en uiteindelijk verlies van aandrijfkracht optreden. Ook kan het voertuig onbedoeld bewegen in de parkeerstand. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de aandrijfas controleren en indien nodig vervangen. Tot die tijd is het belangrijk dat de parkeerrem wordt ingeschakeld bij het uitstappen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 38.589 |
|
Omschrijving 12V-accu's kunnen overmatige gasvorming inde cabine veroorzaken. Dit gas is waarneembaar onder de voorstoel, een onaangename geur in de cabine, een sissend geluid of hitte in de stoel. Mogelijk gevolg Het gas kan de gezondheid van de inzittenden be�nvloeden. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de accu controleren en zonodig vervangen en er zal een softwareupdate plaatsvinden. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 41.132 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 598 mm |
| Voertuig breedte | 206 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 375 mm |
| Spoorbreedte voor | 173 mm |
| Spoorbreedte achter | 174 mm |
| Massa rijklaar | 2865 kg |
| Massa ledig voertuig | 2765 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 11-08-2023 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-08-2023 |
| Laatste tenaamstelling | 22-08-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten