Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: NV-BV-91 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van NV-BV-91.
Schademelding maken voor NV-BV-91? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor NV-BV-91 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met NV-BV-91. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor NV-BV-91 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 173.338 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
FORD FIESTA 1.1I CLX
Algemene informatie
| Kenteken | NV-BV-91 |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA 1.1I CLX |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 05-04-1996 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 36 kW / 49 PK |
| 0-100km/h | 19,1 seconden |
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 12-04-2017 |
Motor en milieu
| Vermogen | 36 kW / 49 PK bij 5200 rpm |
| Koppel | 83 Nm bij 3000 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1118cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
| Geen aandachtspunten! In de periode van 05-04-1996 tot 12-04-2017 is dit voertuig nooit afgekeurd tijdens een RDW APK. |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 17 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken NV-BV-91 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3743 mm |
| Voertuig breedte | 1606 mm |
| Voertuig hoogte | 1325 mm |
| Wielbasis | 2446 mm |
| Spoorbreedte voor | 1392 mm |
| Spoorbreedte achter | 1392 mm |
| Massa rijklaar | 948 kg |
| Massa ledig voertuig | 848 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 75 kg |
| Aanhanger ongeremd | 424 kg |
| Aanhanger geremd | 700 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | semi-onafh. |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | schijven |
| Remmen achter | trommels |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 05-04-1996 |
| Eerste afgifte in Nederland | 05-04-1996 |
| Laatste tenaamstelling | 13-06-2018 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 165/65SR13 |
|
165
65S
R13
|
|
| Achterbanden | 165/65SR13 |
|
165
65S
R13
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (165) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (65S) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R13) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 13" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten