Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: LH-XF-51 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van LH-XF-51.
Schademelding maken voor LH-XF-51? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor LH-XF-51 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met LH-XF-51. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor LH-XF-51 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 183.244 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
FORD FIESTA 1.3I FLASH
Algemene informatie
| Kenteken | LH-XF-51 |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA 1.3I FLASH |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 21-04-1995 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 43 kW / 59 PK |
| 0-100km/h | 15,3 seconden |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 10-04-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 43 kW / 59 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-04-2025 om 14:23
| Aandachtspunt 1 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-03-2024 om 09:41
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-04-2023 om 13:56
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd op: 29-03-2022 om 09:03
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 09-03-2021 om 10:01
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-04-2020 om 12:29
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
APK goedgekeurd op: 01-04-2019 om 10:38
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-04-2018 om 13:42
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
APK afgekeurd op: 09-04-2018 om 13:30
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-04-2017 om 14:42
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
APK afgekeurd op: 30-03-2017 om 10:42
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting vertoont lekkage |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
APK gekeurd op: 04-04-2016 om 10:05
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 29-04-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken LH-XF-51 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 139 mm |
| Spoorbreedte achter | 139 mm |
| Massa rijklaar | 940 kg |
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 420 kg |
| Aanhanger geremd | 850 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 21-04-1995 |
| Eerste afgifte in Nederland | 21-04-1995 |
| Laatste tenaamstelling | 31-03-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten