Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: GFF-95-L de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van GFF-95-L.
Schademelding maken voor GFF-95-L? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor GFF-95-L zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met GFF-95-L. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor GFF-95-L zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 182.204 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.225)
- - PEUGEOT(196.049)
- - RENAULT(188.215)
- - OPEL(182.355)
- - FORD(182.204)
- - TOYOTA(169.107)
- - MERCEDES-BENZ(164.109)
- - BMW(154.712)
- - AUDI(128.702)
- - VOLVO(113.733)
- - KIA(109.808)
- - CITROEN(109.272)
- - FIAT(89.218)
- - HYUNDAI(78.950)
- - SEAT(70.183)
- - SKODA(67.769)
- - NISSAN(66.983)
- - SUZUKI(65.236)
- - MAZDA(48.242)
- - MINI(45.443)
- - MITSUBISHI(33.585)
- - DACIA(18.552)
- - TESLA(18.231)
- - HONDA(16.447)
- - LAND ROVER(16.391)
- - CHEVROLET(15.659)
- - PORSCHE(14.833)
- - LYNK&CO(14.200)
- - ALFA ROMEO(13.427)
- - DAIHATSU(9.597)
- - JEEP(9.408)
- - LEXUS(8.874)
- - SAAB(6.497)
- - CUPRA(6.332)
- - MG(5.871)
- - JAGUAR(5.801)
- - SUBARU(5.191)
- - SMART(4.653)
- - IVECO(3.843)
- - DODGE(3.803)
FORD MUSTANG
Algemene informatie
| Kenteken | GFF-95-L |
| Merk | FORD |
| Model | MUSTANG |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 04-07-2024 |
| Nieuwprijs | € 147.100 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 328 kW / 447 PK |
| 0-100km/h | 5,4 seconden |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Transmissie | 10 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 04-07-2028 |
Motor en milieu
| Vermogen | 328 kW / 447 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5038cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
| Geen aandachtspunten! In de periode van 04-07-2024 tot 12-05-2026 is dit voertuig nooit afgekeurd tijdens een RDW APK. |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 21-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken GFF-95-L | Ja |
|
Omschrijving De achteruitrijcamera kan door een softwarefout mogelijk uitvallen. Mogelijk gevolg Als de camera tijdens het achteruitrijden uitvalt kan dit het risico op een ongeval vergroten. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer kan de update op afstand (over-the-air) uitvoeren, of u kunt een afspraak maken bij de Ford-dealer om de software te laten bijwerken. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 104.000 |
|
Omschrijving In de boordcomputer (BCM) kan water binnendringen waardoor de achterlichten, kentekenplaatverlichting en de markeerverlichting uitvallen. Mogelijk gevolg Het voertuig is minder zichtbaar wat het risico op een ongeval vergroot. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 6.333 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 479 mm |
| Voertuig breedte | 192 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 1931 kg |
| Massa ledig voertuig | 1831 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 04-07-2024 |
| Eerste afgifte in Nederland | 04-07-2024 |
| Laatste tenaamstelling | 04-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten