Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 96-KLL-1 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 96-KLL-1.
Schademelding maken voor 96-KLL-1? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 96-KLL-1 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 96-KLL-1. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 96-KLL-1 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 173.565 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
FORD TRANSIT/TOURNEO
Algemene informatie
| Kenteken | 96-KLL-1 |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT/TOURNEO |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 08-01-2010 |
| Nieuwprijs | € 44.332 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Transmissie | 6 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 12-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK bij 3500 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198cc |
| Verbruik stad | 10.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.6 l/100km |
| CO2-uitstoot | 208 g/km |
| Zuinigheidslabel | C |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-01-2025 om 15:38
| Aandachtspunt 1 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet goed |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2024 om 12:19
| Aandachtspunt 1 Remlichten aantal niet juist volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-12-2022 om 14:25
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-12-2021 om 14:54
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting straalt licht naar achter |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2021 om 11:57
| Aandachtspunt 1 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-01-2020 om 09:10
| Aandachtspunt 1 Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 4 Onvoldoende remvloeistof in reservoir |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-01-2019 om 16:13
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2018 om 13:22
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-12-2016 om 11:49
| Aandachtspunt 1 Brandstofsysteem lekt |
| Aandachtspunt 2 Rempedaal/-hendel slag wordt beperkt/niet stroef |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 4 Veiligheidsgordel ontbreekt/ondeug. bev./beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 23-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 23-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 96-KLL-1 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 5 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 2 mm |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 175 mm |
| Spoorbreedte achter | 172 mm |
| Massa rijklaar | 1850 kg |
| Massa ledig voertuig | 1750 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2400 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-01-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-01-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 08-01-2010 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten