Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 8-VHL-84 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 8-VHL-84.
Schademelding maken voor 8-VHL-84? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 8-VHL-84 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 8-VHL-84. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 8-VHL-84 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 173.565 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
FORD TRANSIT 300M VAN 115DPF 4.36
Algemene informatie
| Kenteken | 8-VHL-84 |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT 300M VAN 115DPF 4.36 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 31-05-2010 |
| Nieuwprijs | € 37.748 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 16-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-12-2025 om 13:31
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-10-2024 om 12:04
| Aandachtspunt 1 Aandrijving ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 5 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 6 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 7 Frontbeschermingsinrichting niet goedgekeurd |
| Aandachtspunt 8 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 10 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-07-2022 om 14:13
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Frontbeschermingsinrichting niet goedgekeurd |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 7 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 07-06-2021 om 08:53
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-06-2020 om 11:39
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-06-2019 om 15:49
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-06-2018 om 11:26
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-05-2017 om 16:22
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 08-06-2016 om 15:29
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 20-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 08-10-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 19 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 07-10-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 8-VHL-84 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 197 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 175 mm |
| Spoorbreedte achter | 172 mm |
| Massa rijklaar | 1870 kg |
| Massa ledig voertuig | 1770 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-05-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-05-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 07-01-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten