Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 79-BK-LF de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 79-BK-LF.
Schademelding maken voor 79-BK-LF? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 79-BK-LF zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 79-BK-LF. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 79-BK-LF zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 179.358 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.028)
- - PEUGEOT(193.255)
- - RENAULT(185.649)
- - OPEL(179.849)
- - FORD(179.358)
- - TOYOTA(166.529)
- - MERCEDES-BENZ(161.736)
- - BMW(152.504)
- - AUDI(126.846)
- - VOLVO(112.036)
- - KIA(108.139)
- - CITROEN(107.715)
- - FIAT(87.924)
- - HYUNDAI(77.746)
- - SEAT(69.202)
- - SKODA(66.660)
- - NISSAN(66.071)
- - SUZUKI(64.296)
- - MAZDA(47.446)
- - MINI(44.772)
- - MITSUBISHI(33.080)
- - DACIA(18.264)
- - TESLA(18.037)
- - LAND ROVER(16.197)
- - HONDA(16.188)
- - CHEVROLET(15.457)
- - PORSCHE(14.634)
- - LYNK&CO(13.943)
- - ALFA ROMEO(13.246)
- - DAIHATSU(9.472)
- - JEEP(9.264)
- - LEXUS(8.750)
- - SAAB(6.403)
- - CUPRA(6.161)
- - MG(5.767)
- - JAGUAR(5.738)
- - SUBARU(5.121)
- - SMART(4.596)
- - IVECO(3.777)
- - DODGE(3.760)
FORD TRANSIT 300M 90 MR 4,63
Algemene informatie
| Kenteken | 79-BK-LF |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT 300M 90 MR 4,63 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-10-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 22-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2402cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 29-08-2024 om 08:40
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-08-2023 om 10:12
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 22-09-2022 om 15:22
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 14-09-2022 om 11:54
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Roestschade hulpbalk |
| Aandachtspunt 3 Roestschade plaatdeel |
| Aandachtspunt 4 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 5 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 10-08-2021 om 09:33
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK afgekeurd op: 03-08-2021 om 08:58
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-07-2020 om 08:55
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 16-08-2019 om 08:43
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-08-2018 om 09:53
| Aandachtspunt 1 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 24-08-2017 om 12:06
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK gekeurd op: 05-08-2016 om 11:14
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 10-10-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 79-BK-LF | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 194 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 173 mm |
| Spoorbreedte achter | 170 mm |
| Massa rijklaar | 1929 kg |
| Massa ledig voertuig | 1829 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-10-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-10-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 05-02-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten