Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 75-NN-VG de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 75-NN-VG.
Schademelding maken voor 75-NN-VG? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 75-NN-VG zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 75-NN-VG. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 75-NN-VG zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 173.708 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.876)
- - PEUGEOT(187.733)
- - RENAULT(180.347)
- - OPEL(174.744)
- - FORD(173.708)
- - TOYOTA(160.854)
- - MERCEDES-BENZ(157.200)
- - BMW(148.061)
- - AUDI(122.976)
- - VOLVO(108.505)
- - CITROEN(104.761)
- - KIA(104.255)
- - FIAT(85.414)
- - HYUNDAI(75.418)
- - SEAT(67.149)
- - SKODA(64.541)
- - NISSAN(64.148)
- - SUZUKI(62.337)
- - MAZDA(45.789)
- - MINI(43.445)
- - MITSUBISHI(32.123)
- - DACIA(17.680)
- - TESLA(17.595)
- - HONDA(15.710)
- - LAND ROVER(15.705)
- - CHEVROLET(15.097)
- - PORSCHE(14.222)
- - LYNK&CO(13.518)
- - ALFA ROMEO(12.872)
- - DAIHATSU(9.246)
- - JEEP(8.975)
- - LEXUS(8.479)
- - SAAB(6.204)
- - CUPRA(5.797)
- - JAGUAR(5.612)
- - MG(5.554)
- - SUBARU(4.959)
- - SMART(4.484)
- - DODGE(3.678)
- - IVECO(3.665)
FORD EXPLORER V8
Algemene informatie
| Kenteken | 75-NN-VG |
| Merk | FORD |
| Model | EXPLORER V8 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 02-01-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 175 kW / 238 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 19-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 175 kW / 238 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4601cc |
| Verbruik stad | 19.5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 11.8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 350 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 28-05-2025 om 16:54
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-05-2024 om 11:16
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 14-06-2023 om 14:51
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 16-05-2022 om 13:53
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-05-2021 om 10:50
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-06-2020 om 10:33
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 27-05-2019 om 11:01
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-05-2018 om 12:11
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-05-2017 om 11:52
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 08-06-2016 om 11:03
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 13-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 75-NN-VG | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 484 mm |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 155 mm |
| Spoorbreedte achter | 155 mm |
| Massa rijklaar | 2191 kg |
| Massa ledig voertuig | 2091 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 02-01-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-01-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 08-07-2009 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten