Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 6-KVB-57 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 6-KVB-57.
Schademelding maken voor 6-KVB-57? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 6-KVB-57 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 6-KVB-57. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 6-KVB-57 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 183.294 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
FORD EXPLORER
Algemene informatie
| Kenteken | 6-KVB-57 |
| Merk | FORD |
| Model | EXPLORER |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 01-07-2011 |
| Nieuwprijs | € 74.511 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 211 kW / 287 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 12-07-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 211 kW / 287 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3496cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 291 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 02-07-2024 om 09:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 29-06-2023 om 09:21
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 08-07-2022 om 09:32
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 02-06-2021 om 15:00
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-06-2020 om 16:16
| Aandachtspunt 1 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-07-2019 om 09:00
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 12-07-2017 om 12:22
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 03-05-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 2 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 6-KVB-57 | Ja |
|
Omschrijving De reactiestang van de achterwielophanging kan breken. Mogelijk gevolg Verliezen van de controle over het voertuig. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken een merkdealer. De reactiestang wordt dan vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.107 |
|
Omschrijving Er kan een barst ontstaan in één of meer binnenhandgrepen van de portieren. Hierooor kan de terugtre Mogelijk gevolg De binnenhandgreep van het portier kan loskomen en het is mogelijk dat de binnenhandgreep van het po Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 211.387 |
|
Omschrijving Als één of beide fusee(s) achter zijn vervangen, kan als gevolg van strooizout in wintergebieden de kogelbout van de reactiestang vastlopen. Mogelijk gevolg Hierdoor kan het buitenste deel van de reactiestang van de achterwielophanging barsten, waardoor het voertuig moeilijk te besturen is. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 68 |
|
Omschrijving De bekleding van de A-stijl aan de buitenkant kunnen niet goed bevestigd zijn vanwege een verkeerde montage of reparatie. Mogelijk gevolg Als de bekleding van de A-stijl aan de buitenkant loskomt tijdens het rijden, kan dit een gevaar vormen voor andere weggebruikers, waardoor het risico op een aanrijding toeneemt. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De bekleding zal juist worden bevestigd. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 25.464 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van FORD EXPLORER modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 6.387 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 172 mm |
| Spoorbreedte achter | 172 mm |
| Massa rijklaar | 2218 kg |
| Massa ledig voertuig | 2118 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 2268 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 01-07-2011 |
| Eerste afgifte in Nederland | 09-09-2013 |
| Laatste tenaamstelling | 09-09-2013 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten