Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 50-VZ-RZ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 50-VZ-RZ.
Schademelding maken voor 50-VZ-RZ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 50-VZ-RZ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 50-VZ-RZ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 50-VZ-RZ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 180.320 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.805)
- - PEUGEOT(194.227)
- - RENAULT(186.525)
- - OPEL(180.750)
- - FORD(180.320)
- - TOYOTA(167.375)
- - MERCEDES-BENZ(162.465)
- - BMW(153.336)
- - AUDI(127.501)
- - VOLVO(112.667)
- - KIA(108.653)
- - CITROEN(108.258)
- - FIAT(88.372)
- - HYUNDAI(78.126)
- - SEAT(69.534)
- - SKODA(67.055)
- - NISSAN(66.395)
- - SUZUKI(64.625)
- - MAZDA(47.698)
- - MINI(45.001)
- - MITSUBISHI(33.251)
- - DACIA(18.369)
- - TESLA(18.109)
- - HONDA(16.271)
- - LAND ROVER(16.257)
- - CHEVROLET(15.537)
- - PORSCHE(14.714)
- - LYNK&CO(14.024)
- - ALFA ROMEO(13.310)
- - DAIHATSU(9.521)
- - JEEP(9.299)
- - LEXUS(8.776)
- - SAAB(6.440)
- - CUPRA(6.219)
- - MG(5.798)
- - JAGUAR(5.762)
- - SUBARU(5.142)
- - SMART(4.617)
- - IVECO(3.794)
- - DODGE(3.777)
FORD
Algemene informatie
| Kenteken | 50-VZ-RZ |
| Merk | FORD |
| Model | FORD |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 07-12-2001 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | LPG |
| Vermogen | 169 kW / 230 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-04-2023 |
Motor en milieu
| Vermogen | 169 kW / 230 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 21-04-2022 om 16:54
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-04-2021 om 16:00
| Aandachtspunt 1 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd op: 24-04-2020 om 13:01
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 08-10-2018 om 08:47
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 28-09-2018 om 09:39
| Aandachtspunt 1 Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Tankdop (passende) ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Motorsteunen ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 6 Verplichte gordel ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-09-2017 om 15:21
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 29-09-2016 om 16:03
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 28-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 25-07-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-01-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-08-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 30-06-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 18-06-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 16-06-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 30-12-2018 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 15-12-2018 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 50-VZ-RZ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 206 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 165 mm |
| Spoorbreedte achter | 167 mm |
| Massa rijklaar | 2552 kg |
| Massa ledig voertuig | 2452 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-12-2001 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-12-2001 |
| Laatste tenaamstelling | 16-08-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten