Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 5-VKS-58 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 5-VKS-58.
Schademelding maken voor 5-VKS-58? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 5-VKS-58 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 5-VKS-58. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 5-VKS-58 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 179.487 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.294)
- - PEUGEOT(193.395)
- - RENAULT(185.765)
- - OPEL(179.958)
- - FORD(179.487)
- - TOYOTA(166.620)
- - MERCEDES-BENZ(161.863)
- - BMW(152.627)
- - AUDI(126.950)
- - VOLVO(112.127)
- - KIA(108.187)
- - CITROEN(107.797)
- - FIAT(88.000)
- - HYUNDAI(77.802)
- - SEAT(69.246)
- - SKODA(66.695)
- - NISSAN(66.122)
- - SUZUKI(64.346)
- - MAZDA(47.475)
- - MINI(44.803)
- - MITSUBISHI(33.102)
- - DACIA(18.272)
- - TESLA(18.048)
- - LAND ROVER(16.204)
- - HONDA(16.203)
- - CHEVROLET(15.475)
- - PORSCHE(14.651)
- - LYNK&CO(13.949)
- - ALFA ROMEO(13.260)
- - DAIHATSU(9.481)
- - JEEP(9.267)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.410)
- - CUPRA(6.163)
- - MG(5.778)
- - JAGUAR(5.745)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.780)
- - DODGE(3.764)
FORD TRANSIT 260S VAN 115DPF 4.36
Algemene informatie
| Kenteken | 5-VKS-58 |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT 260S VAN 115DPF 4.36 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 06-01-2011 |
| Nieuwprijs | € 35.766 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 22-02-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-02-2024 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 4 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 5 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 6 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-01-2023 om 14:16
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-01-2022 om 10:06
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 2 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-01-2021 om 13:50
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-12-2019 om 14:26
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-01-2019 om 11:52
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-01-2018 om 14:43
| Aandachtspunt 1 EOBD-waarschuwingsinrichting functioneert niet/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 2 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2017 om 14:40
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 31-07-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 5-VKS-58 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 197 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 175 mm |
| Spoorbreedte achter | 172 mm |
| Massa rijklaar | 1770 kg |
| Massa ledig voertuig | 1670 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 06-01-2011 |
| Eerste afgifte in Nederland | 06-01-2011 |
| Laatste tenaamstelling | 06-06-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten