Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 48-RG-NR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 48-RG-NR.
Schademelding maken voor 48-RG-NR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 48-RG-NR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 48-RG-NR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 48-RG-NR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 182.464 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
FORD FOCUS C-MAX
Algemene informatie
| Kenteken | 48-RG-NR |
| Merk | FORD |
| Model | FOCUS C-MAX |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 24-03-2005 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| 0-100km/h | 11,9 seconden |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 25-04-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596cc |
| Verbruik stad | 8.9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5.3 l/100km |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |
| Zuinigheidslabel | B |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-02-2024 om 14:50
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-04-2023 om 16:44
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-04-2022 om 09:41
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-04-2021 om 16:34
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-04-2020 om 15:32
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-03-2019 om 11:24
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-03-2018 om 09:15
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd op: 03-04-2017 om 16:27
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 25-04-2016 om 13:18
| Aandachtspunt 1 Kleur verplicht licht niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 06-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 48-RG-NR | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 154 mm |
| Spoorbreedte achter | 153 mm |
| Massa rijklaar | 1344 kg |
| Massa ledig voertuig | 1244 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 24-03-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-03-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 18-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten