Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 43-VKP-8 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 43-VKP-8.
Schademelding maken voor 43-VKP-8? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 43-VKP-8 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 43-VKP-8. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 43-VKP-8 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 179.487 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.294)
- - PEUGEOT(193.395)
- - RENAULT(185.765)
- - OPEL(179.958)
- - FORD(179.487)
- - TOYOTA(166.620)
- - MERCEDES-BENZ(161.863)
- - BMW(152.627)
- - AUDI(126.950)
- - VOLVO(112.127)
- - KIA(108.187)
- - CITROEN(107.797)
- - FIAT(88.000)
- - HYUNDAI(77.802)
- - SEAT(69.246)
- - SKODA(66.695)
- - NISSAN(66.122)
- - SUZUKI(64.346)
- - MAZDA(47.475)
- - MINI(44.803)
- - MITSUBISHI(33.102)
- - DACIA(18.272)
- - TESLA(18.048)
- - LAND ROVER(16.204)
- - HONDA(16.203)
- - CHEVROLET(15.475)
- - PORSCHE(14.651)
- - LYNK&CO(13.949)
- - ALFA ROMEO(13.260)
- - DAIHATSU(9.481)
- - JEEP(9.267)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.410)
- - CUPRA(6.163)
- - MG(5.778)
- - JAGUAR(5.745)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.780)
- - DODGE(3.764)
FORD RANGER SUPERCAB 4X4
Algemene informatie
| Kenteken | 43-VKP-8 |
| Merk | FORD |
| Model | RANGER SUPERCAB 4X4 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 25-01-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 105 kW / 143 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 14-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 105 kW / 143 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2500cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 05-09-2024 om 09:48
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2023 om 15:38
| Aandachtspunt 1 Roestschade dragende delen en verankeringen |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-09-2022 om 09:30
| Aandachtspunt 1 Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht niet juist aangebracht |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 07-09-2021 om 13:09
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-09-2020 om 11:58
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 14-05-2018 om 10:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 25-01-2017 om 16:19
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 25-09-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 08-04-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 6 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 23-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 13-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 17-09-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 43-VKP-8 | Ja |
|
Omschrijving De opblaasmodule van de bestuurders- en passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Hierdoor kunnen metalen fragmenten losraken en weggeschoten worden. Mogelijk gevolg Losgeraakte metalen fragmenten kunnen de inzittenden ernstig of dodelijk verwonden. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De deze zal de gasgenerator van de airbag vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 146.089 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 181 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 300 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 145 mm |
| Massa rijklaar | 1825 kg |
| Massa ledig voertuig | 1725 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 25-01-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 25-01-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 18-09-2020 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten