Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 39-VRG-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 39-VRG-9.
Schademelding maken voor 39-VRG-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 39-VRG-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 39-VRG-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 39-VRG-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 180.555 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(356.239)
- - PEUGEOT(194.449)
- - RENAULT(186.733)
- - OPEL(180.948)
- - FORD(180.555)
- - TOYOTA(167.585)
- - MERCEDES-BENZ(162.750)
- - BMW(153.476)
- - AUDI(127.643)
- - VOLVO(112.802)
- - KIA(108.840)
- - CITROEN(108.373)
- - FIAT(88.462)
- - HYUNDAI(78.247)
- - SEAT(69.615)
- - SKODA(67.134)
- - NISSAN(66.476)
- - SUZUKI(64.692)
- - MAZDA(47.783)
- - MINI(45.061)
- - MITSUBISHI(33.300)
- - DACIA(18.393)
- - TESLA(18.116)
- - HONDA(16.292)
- - LAND ROVER(16.272)
- - CHEVROLET(15.551)
- - PORSCHE(14.732)
- - LYNK&CO(14.043)
- - ALFA ROMEO(13.323)
- - DAIHATSU(9.532)
- - JEEP(9.310)
- - LEXUS(8.785)
- - SAAB(6.455)
- - CUPRA(6.230)
- - MG(5.818)
- - JAGUAR(5.769)
- - SUBARU(5.149)
- - SMART(4.619)
- - IVECO(3.796)
- - DODGE(3.779)
FORD TRANSIT CONNECT T230L VAN 1,8TDCI 66
Algemene informatie
| Kenteken | 39-VRG-9 |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT T230L VAN 1,8TDCI 66 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 15-05-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 11-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1753cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK afgekeurd op: 29-07-2025 om 14:51
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 9 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 05-08-2024 om 10:31
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 07-08-2023 om 10:30
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 09-08-2022 om 09:30
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 26-07-2021 om 09:10
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 11-08-2020 om 10:28
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 27-07-2020 om 16:09
| Aandachtspunt 1 Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 5 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 6 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 8 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 10 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 11 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 01-08-2019 om 11:37
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 03-08-2018 om 11:48
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-08-2017 om 10:19
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 18-07-2016 om 12:31
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 10-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 8 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 39-VRG-9 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 180 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 155 mm |
| Massa rijklaar | 1515 kg |
| Massa ledig voertuig | 1415 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 705 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 15-05-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 15-05-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 06-08-2012 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten