Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 38-BK-JB de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 38-BK-JB.
Schademelding maken voor 38-BK-JB? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 38-BK-JB zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 38-BK-JB. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 38-BK-JB zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 173.338 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
FORD TRANSIT CONNECT 230L HR VAN 1.8TD 66
Algemene informatie
| Kenteken | 38-BK-JB |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT 230L HR VAN 1.8TD 66 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 07-10-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 21-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1753cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-01-2025 om 12:15
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-12-2023 om 15:13
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht niet juist aangebracht |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-12-2022 om 10:57
| Aandachtspunt 1 Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd op: 21-01-2022 om 14:01
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-01-2021 om 13:36
| Aandachtspunt 1 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-10-2019 om 14:41
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 29-10-2018 om 16:01
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-10-2017 om 13:33
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-10-2016 om 14:10
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 26-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 15-05-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 23-01-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 17 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 38-BK-JB | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 180 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 155 mm |
| Massa rijklaar | 1565 kg |
| Massa ledig voertuig | 1465 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 732 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-10-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-10-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 25-05-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten